У Франківську та області будуть перевіряти, чи автомийки мають дозволи

By Людмила Баран 27 Лип, 2015 12:01

У Франківську та області будуть перевіряти, чи автомийки мають дозволи

Схожі публікації

Loading...

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації ініціює проведення масштабної перевірки мийок автотранспорту.  Визначатимуть наявність усіх необхідних дозвільних документів.

„Така перевірка необхідна для того, щоб виявити наскільки власники автомийок дотримуються вимог природоохоронного законодавства. На окремих мийках не встановлені спеціальні системи для очищення води. Тому воду з вмістом різних миючих засобів зливають або в дощову каналізацію, або до найближчої водойми чи на ґрунт. А це завдає величезної шкоди довкіллю”, – зазначає керівник департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ріяфет Гасимов, передає прес-служба Департаменту.

Використана вода, після мийки автомобілів, має пройти очистку на локальних очисних спорудах.

Етап флотації передбачає створення піни, яка піднімає на поверхню залишки нафтопродуктів та миючих засобів. У спеціальному відстійнику відбувається видалення цих залишків, а згодом, за допомогою керамзиту та піску, воду очищають від залишків бруду.

Така система очистки має замкнутий цикл, тобто вода надається для повторного використання. Якщо ж воду на автомийках зливають до центральної системи каналізації, то у власників підприємств мають бути заключні договори з підприємствами, що очищають стічні води, оскільки така вода має відповідати правилам прийому стічних вод в каналізаційні системи населених пунктів.

Спеціальні дозволи мають бути і на використання води з джерел водопостачання підземних чи поверхневих вод. Адже самовільне використання таких водних ресурсів може надати непоправної шкоди навколишньому середовищу.

Саме тому перевірка стану автомийок як міста Івано-Франківська, так і області, дозволить запобігти несанкціонованому забрудненню води або ж поверхневого ґрунту.

Як відомо, Ріяфет Гасимов – орендар скандальної ділянки поблизу озера, яку почали забудовувати.
Схожі новини:

Кабінет міністрів України затвердив у понеділок, 30 березня...
Представників місцевих спільнот запрошують на семінар “Енергетичні кооперативи:...
Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики...
Справедливий тариф на газ для населення – 9,6...

Loading...
By Людмила Баран 27 Лип, 2015 12:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +