У Франківську стартує Тиждень грудного вигодовування

By Людмила Баран 31 Лип, 2015 21:09

У Франківську стартує Тиждень грудного вигодовування

Схожі публікації

Загрузка...

Івано-Франківськ відзначить щорічну літню акцію «Тиждень підтримки грудного вигодовування». В усьому світі вона проводиться починаючи з 1-го серпня. Тиждень грудного вигодовування-2015 присвячена матерям, які годують груддю і працюють.

Про це повідомляє Департамент Охорони Здоров’я Івано-Франківської ОДА.

Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.

Проходить ця акція під егідою WABA – Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Ця організація присвячуює свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.

Всесвітня акція «Тижня підтримки грудного вигодовування» була задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення, в умовах втраченої традиції – годувати діток грудьми.

Цілі цьогорічного тижня грудного вигодовування:

1. Активізувати всебічну піддтримку, щоб жінки у всьому світі могли працювати та годувати груддю.
2. Сприяти роботодавцям в їх прагненні стати орієнтованими на сім`ю/батьків/дітей та матерів, Активно сприяти і підтримувати грудне вигодовування серед працюючих матерів.
3. Інформувати населення про останні світові досягнення в області охорони прав материнства, підвищувати рівень обізнаності про необхідність зміцнення і реалізації відповідного національного законодавства.
4. Підсилювати та демонструвати допоміжні практики, які дозволяють підтримувати грудне вигодовування у жінок, що працюють неофіційно.
5. Залучати цільові групи, такі, як профспілки, Організації із захисту прав трудящих, Жіночі та Молодіжні об`єднання до діяльності, направленої на захист права жінок годувати груддю на робочому місці.

Підтримка:

1. Наявність на робочих місцях інформації про пільги та державні закони, що захищають материнство, а також внутрішні інструкції підприємств, де пропонуються умови кращі, ніж регламентовані державними законами.
2. Підтримка публічного грудного вигодовування роботодавцями, керівниками та колегами.
3. Інформованість про здоров`я жінки під час вагітності та лактації збільшує можливості поєднання роботи з годуванням груддю та доглядом за дитиною.
4. Підтримка з боку Профспілок або інших професійних спілок та об`єднань..
5. Охорона праці та неприпустимість дискримінації в зв’язку з материнством.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Жирна риба, гриби і морожені ягоди — запорука...
Управління продовольства і медикаментів США визнало засоби з...
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає нинішній спалах...

Loading...
By Людмила Баран 31 Лип, 2015 21:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +