У Франківську розпочалися Міжнародні змаганням зі спортивної ходьби (ВІДЕО)

Автор: Людмила Баран

17 Жов, 2015 18:39

Сьогодні, 17 жовтня, в Івано-Франківську розпочались дводенні ХІХ Міжнародні змаганням зі спортивної ходьби на Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

Понад 200 скороходів з України, Білорусі та Молдови приїхали до Івано-Франківська, щоб взяти участь у змаганнях. Протягом двох днів під наглядом міжнародних суддів вони боротимуться за 16 комплектів нагород. Судитимуть змагання фахівці з Всесвітньої організації легкої атлетики, зокрема з Польщі, Росії та Хорватії, інформує ZIK.

Участь у чемпіонаті беруть спортсмени різних вікових груп. Зокрема, відкрили змагання чоловіки, за ними на дистанцію 10 км вийшли юніори.

Перемогу у цій дистанції здобув спортсмен з Білої Церкви Кирило Андрущенко. Хлопець розповів, що займається спортивною ходьбою вже чотири роки й неодноразово ставав переможцем та призером на різних змаганнях. А сьогодні навіть дощ не завадив спортсмену обійти суперників.

«Легше, ніж у спеку. Мені краще йти в дощ, бо свіжо і не душно», – зазначив спортсмен.

Як зазначив головний тренер національної збірної зі спортивної ходьби Юрій Андрущенко, нині професіоналізм українських спортсменів на високому рівні. Про це свідчать нагороди, які вони провозять з міжнародних змагань.

«Збірна України минулого року завоювала Кубок світу зі спортивної ходьби. Цього року на чемпіонаті світу в Пекіні Людмила Оляновська вперше за всю історію українського спорту стала призером Чемпіонату світу», – розповів Кирило Андрущенко.

Змагання зі спортивної ходьби для Івано-Франківська вже стали традицією. Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» у місті проводять щороку восени. Цьогоріч це вже 19 змагання.