У Франківську пройде Міський мозковий штурм щодо вирішення актуальних проблем міста

By Комарщук Олександра 8 Бер, 2016 19:30

У Франківську пройде Міський мозковий штурм щодо вирішення актуальних проблем міста

Схожі публікації

Загрузка...

9 березня (середа) о 14.00 в Івано-Франківську відбудеться Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області.

До участі у мозковому штурмі запрошуються громадські активісти, журналісти, волонтери та небайдужі громадяни. Місце проведення: новий Конференційний центр, вул. Гарбарська, 22, велика зала.

Участь у події візьмуть народні депутати Ганна Гопко, Остап Єднак, Павло Кишкар та громадський активіст Тарас Шамайда (Рух добровольців “Простір свободи”).

План події:

  1. Презентація та громадське обговорення ідеї кампанії #ВКЛЮЧАЙСЯ, яка об’єднає зусилля небайдужих громадян, громадських активістів, журналістів і народних депутатів, готових включитися в активну взаємодію заради досягнення реальних результатів у вирішенні проблем на місцях;

  2. Мозковий штурм, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області, у форматі “Три години! Три проблеми! Три кроки”.

Учасники поділяться на три групи. Кожна з груп працюватиме з професійними модераторами над вирішенням однієї проблеми, обраної за результатами опитування громадських активістів, журналістів і небайдужих жителів регіону.

Результатом мозкового штурму буде план з вирішення тієї чи іншої проблеми та презентація трьох перших кроків його реалізації.

Метою мозкового штурму є відкриття учасниками можливостей, які дає ефективна взаємодія між громадянами, готовими включатися до активних реальних дій у вирішенні нагальних проблем регіону, що здебільшого були створені місцевими монополіями.

Ми зараз є свідками того, що реалізація нових прагнень в рамках старої політико-економічної монопольної системи держави неможлива. Включення громадян у цю систему і руйнування монополій у державній владі на всіх рівнях дасть шанс на оновлення, якого чекає країна з часів Революції Гідності.

Посилання на попередню реєстрацію для участі у заході – https://goo.gl/idVqoE

Шановні редактори та журналісти! В кожному ефективному вирішенні тієї чи іншої проблеми найважлвиішу роль відіграють комунікації. Сподіваємось, Ви не залишитесь осторонь і включитесь у роботу груп своїми талантами та навичками для створення та реалізації спільно розробленого плану дій та досягнення результату, на який ваша громада чекає роками.

КОЛИ?

9 березня (середа) о 14.00

ДЕ?

новий Конференційний центр, вул. Гарбарська, 22, велика зала

ЩО?

Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Активісти “Українського кризового медіацентру” з ініціативи Українського інститутУ...
Український продюсер Вікторія Бутенко може стати володаркою премії...
Режим тимчасового припинення вогню у зоні АТО був...
Українці вночі ставали у довгі черги за новеньким...

Loading...
By Комарщук Олександра 8 Бер, 2016 19:30


Загрузка...

  1. ВАСИЛЬ Березень 8, 19:46

    До тих пір поки не завершиться повна ротація суддів.прокурорів-нічого не зміниться,так що берімось двома руками за цю ідею,котра давним -давно назріла.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +