У Франківську пройде Міський мозковий штурм щодо вирішення актуальних проблем міста

By Комарщук Олександра 8 Бер, 2016 19:30

У Франківську пройде Міський мозковий штурм щодо вирішення актуальних проблем міста

Схожі публікації

Loading...

9 березня (середа) о 14.00 в Івано-Франківську відбудеться Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області.

До участі у мозковому штурмі запрошуються громадські активісти, журналісти, волонтери та небайдужі громадяни. Місце проведення: новий Конференційний центр, вул. Гарбарська, 22, велика зала.

Участь у події візьмуть народні депутати Ганна Гопко, Остап Єднак, Павло Кишкар та громадський активіст Тарас Шамайда (Рух добровольців “Простір свободи”).

План події:

  1. Презентація та громадське обговорення ідеї кампанії #ВКЛЮЧАЙСЯ, яка об’єднає зусилля небайдужих громадян, громадських активістів, журналістів і народних депутатів, готових включитися в активну взаємодію заради досягнення реальних результатів у вирішенні проблем на місцях;

  2. Мозковий штурм, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області, у форматі “Три години! Три проблеми! Три кроки”.

Учасники поділяться на три групи. Кожна з груп працюватиме з професійними модераторами над вирішенням однієї проблеми, обраної за результатами опитування громадських активістів, журналістів і небайдужих жителів регіону.

Результатом мозкового штурму буде план з вирішення тієї чи іншої проблеми та презентація трьох перших кроків його реалізації.

Метою мозкового штурму є відкриття учасниками можливостей, які дає ефективна взаємодія між громадянами, готовими включатися до активних реальних дій у вирішенні нагальних проблем регіону, що здебільшого були створені місцевими монополіями.

Ми зараз є свідками того, що реалізація нових прагнень в рамках старої політико-економічної монопольної системи держави неможлива. Включення громадян у цю систему і руйнування монополій у державній владі на всіх рівнях дасть шанс на оновлення, якого чекає країна з часів Революції Гідності.

Посилання на попередню реєстрацію для участі у заході – https://goo.gl/idVqoE

Шановні редактори та журналісти! В кожному ефективному вирішенні тієї чи іншої проблеми найважлвиішу роль відіграють комунікації. Сподіваємось, Ви не залишитесь осторонь і включитесь у роботу груп своїми талантами та навичками для створення та реалізації спільно розробленого плану дій та досягнення результату, на який ваша громада чекає роками.

КОЛИ?

9 березня (середа) о 14.00

ДЕ?

новий Конференційний центр, вул. Гарбарська, 22, велика зала

ЩО?

Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ
Схожі новини:

Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив, російські...
“Найулюбленішим оркестром світу 2014″ став Борнутскій симфонічний оркестр...
25 липня Міністерство фінансів затвердило усі нормативні формальності...
Російські окупанти призупинили пропускні операції навпроти КПВВ “Чонгар”...

Loading...
By Комарщук Олександра 8 Бер, 2016 19:30


Загрузка...

  1. ВАСИЛЬ Березень 8, 19:46

    До тих пір поки не завершиться повна ротація суддів.прокурорів-нічого не зміниться,так що берімось двома руками за цю ідею,котра давним -давно назріла.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +