У Франківську обговорили загрозу світовій безпеці від вторгнення росіян в Україну

By Борис Марія 7 Гру, 2015 16:16

У Франківську обговорили загрозу світовій безпеці від вторгнення росіян в Україну

Схожі публікації

Загрузка...

На базі Прикарпатського університету 3-4 грудня 2015 року відбулася Третя Міжнародна наукова конференція “Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози”. 

Організатори заходу – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Литовська асоціація атлантичного договору, Центр інформації і документації НАТО в Україні, Посольство Литовської Республіки в Україні, Почесне Консульство Литовської Республіки в Івано-Франківську, Почесне Консульство Литовської Республіки в Закарпатській області і місті Ужгород, Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Івано-Франківська міська рада, Луцький національний технічний університет, Інформаційний Центр НАТО при Ужгородському національному університеті, Луцький центр з питань вивчення безпеки, Громадська організація «Центр політичного моніторингу», Громадська організація «Центр міжнародної безпеки», – інформують на сайті ПНУ.

На заході були присутніми представники місцевої влади, викладачі та студенти Прикарпатського університету, представники литовської сторони та ЗМІ.

Учасники конференції обговорили питання нових викликів і загроз для системи безпеки НАТО в контексті російської окупації території України; проблеми гарантування безпеки Литви і України в умовах інформаційної війни; політико-економічні напрямки співпраці України та Литви в контексті російської загрози; роль інституцій громадянського суспільства у литовсько-українській співпраці; досвід Литви щодо подолання тиску з боку Росії; роль місцевих територіальних громад в налагодженні українсько-литовського співробітництва; перспективи співпраці України і НАТО в контексті російської агресії; питання енергетичної безпеки України і Литви в умовах нових викликів; політико-правові аспекти українсько-литовської співпраці в умовах російської загрози; проблеми ефективності сучасної системи міжнародних і міждержавних договорів; питання національної пам’яті і декомунізації суспільства в контексті нових суспільних викликів; важливості психологічної безпеки суспільства в умовах політичної нестабільності; можливості залучення литовським медиків до реформування медичної сфери в Україні та до реабілітації учасників АТО; перспективи налагодження контактів між молодими дослідниками, науковцями і громадськими діячами України і Литви, інші аспекти безпеки і оборони в контексті тематики конференції.

Учасники конференції дійшли до висновку, що російське вторгнення в Україну – це відвертий виклик світовій безпеці. Під час конференції було передусім акцентовано увагу на необхідності посилення співпраці між українськими і литовськими експертами, науковцями, аналітиками і дослідниками. Також наголошувалося на важливості проведення системних змін в Україні, запозичення досвіду Литви щодо реформ та якнайшвидшої інтеграції України в європейські і євроатлантичні структури.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Редакція газети “Вести”, яку пов’язують з представниками режиму...
На позачергових парламентських виборах вже встигли віддати свої...
Палата громад британського парламенту підтримала покроковий план уряду...
Уряд затвердив членами конкурсної комісії з обрання голови...

Loading...
By Борис Марія 7 Гру, 2015 16:16


Загрузка...

  1. Ростислав Грудень 7, 18:16

    Ага! Всрався та її вбили! Просто диву даєшся кількості неадекватів моїх співвітчизників!! Чесслово! Ще й конференції міжнародні проводять – всім по жовтому квитку і в дурку, безвилазно і пожиттєво! Ідіоти! Всі бачили відео, що Росія зробила в Сірії, коли прийняла рішення втрутитись? Отож бо і воно…педерасти та запроданці піндосівські..хоч би постидалися цю стидобу публікувати.. – журношлюхи, інакше вас не назвеш!

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +