У Франківську нардепи вчать вирішувати місцеві проблеми через “мозковий штурм”

Автор: Борис Марія

09 Бер, 2016 14:44

Поділитись публікацією
У Франківську нардепи вчать вирішувати місцеві проблеми через “мозковий штурм”

Сьогодні, 9 березня, у  Івано-Франківську триває Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області.

Читайте також: Ганна Гопко: "Ми будемо нав'язувати владі свої порядки денні"

У події беруть участь народні депутати Ганна Гопко, Остап Єднак, Павло Кишкар та громадський активіст Тарас Шамайда (Рух добровольців “Простір свободи”).

В рамках заходу обговорюють ідеї кампанії #ВКЛЮЧАЙСЯ, яка об’єднає зусилля небайдужих громадян, громадських активістів, журналістів і народних депутатів, готових включитися в активну взаємодію заради досягнення реальних результатів у вирішенні проблем на місцях.

Пані Ганна вважає символічним, що у Шевченківські дні українці виступають за звільнення Надії Савченко та відвойовують територіальну цілісність України на сході країни. Вона зазначила, що кожен має долучитися до вирішення актуальних проблем на місцевому рівні. Також згадала важливі закони, зокрема про декомунізацію в країні, та про потребу боротьби з монополізмом у різних сферах життя.

“Наше завдання – через взаємодію активних людей вселяти віру, що боротьба за незалежність триває”, – прокоментувала вона.

Тарас Шамайда розповів, як вдалося у місцевих радах запровадити принцип поіменного голосування. Остап Єднак зазначив, що Україну у світі впізнають не тільки через Революцію Гідності, жертовність, а й через корупцію,  хаос, який відбувається у Києві.

На Прикарпатті найактуальнішими проблемами у екологічній сфері є контрабанда лісу, забруднення навколишнього середовища, шкода від міні ГЕС на річках, а також нелегальний видобуток гравію. Також слід вирішити питання щодо монополії на владу та інформацію. Є проблеми у житлово-комунальній сфері. Не упустили проблему поганих доріг.

Результатом мозкового штурму буде план з вирішення тієї чи іншої проблеми та презентація трьох перших кроків його реалізації.

Метою мозкового штурму є відкриття учасниками можливостей, які дає ефективна взаємодія між громадянами, готовими включатися до активних реальних дій у вирішенні нагальних проблем регіону, що здебільшого були створені місцевими монополіями.