У Франківську нагородили переможців міських футбольних змагань “Шкіряний м’яч”

Автор: Борис Марія

13 Лис, 2015 19:46

У четвер, 12 листопада, в Івано-Франківську нагородили переможців міських футбольних змагань «Шкіряний м’яч» серед загальноосвітніх шкіл та призерів чемпіонату міста з футболу серед аматорських команд.

У цьогорічному розіграші міських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» брали участь понад 740 учасників, 69 команд загальноосвітніх шкіл нашого міста. Команди змагались у трьох вікових категоріях. Переможці міських змагань позмагаються в обласній першості, а найкращі з них представлятимуть область на Всеукраїнських змаганнях, – інформує Комітет фізичної культури і спорту.

Кубками, медалями, грамотами та футбольними м’ячами переможців нагороджували голова комітету фізкультури і спорту виконавчого комітету міської ради Віталій Матешко, начальник управління освіти і науки Наталія Микула, голова міської федерації футболу Віктор Юзик, спеціаліст управління освіти Тамара Жилюк та відомі футболісти нашого краю Михайло Музичин і Василь Яцурак.

У наймолодшій віковій групі (2005 рік народження) перемогу святкувала загальноосвітня школа №10, срібло здобула ЗОШ №18, бронзу – школа №1.

Середня вікова група (2004 рік народження): І місце зайняла загальноосвітня школа №28, ІІ – ЗОШ №5, ІІІ – загальноосвітня школа-ліцей №23.

У старшій віковій групі (2003 рік народження) перемогла загальноосвітня школа №28, друге місце посіла школа №18, третє – ЗОШ №15.

Нагородили переможця і призерів нагороджували голова міської федерації футболу Віктор Юзик та директор МЦС «Рух», відомий футболіст Володимир Ковалюк.

Отож, переможцями і призерами чемпіонату міста з футболу сезону 2015 року стали:
1 місце – «Легіон-1»
2 місце – «Хортиця» Крихівці
3 місце – «Феміда»

В індивідуальних номінаціях були нагороджені:
Кращий бомбардир – Лукинів Ігор («Хортиця» Крихівці) – 29 голів
Кращий гравець – Вонс Олександр («Легіон»)
Кращий захисник – Боднар Андрій («Хортиця» Крихівці)
Кращий воротар – Сенько Андрій («Феміда»)

Згадали організатори і про арбітрів чемпіонату. Так, пам’ятними відзнаками були нагороджені Григорій Федик, Юрій Пилип’юк та Роман Криницький.