У Франківську фінішував Всеукраїнський фінал “Шкіряного м’яча” (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

12 Чер, 2017 19:48

В Івано-Франківську фінішував Всеукраїнський фінал “Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola” U-12.

У змаганнях приймали участь вісім найсильніших шкільних команд України серед юнаків 2005 року народження.

Юні футболісти ЗОШ №73 міста Львів стали переможцями змагань. У видовищному поєдинку вони зуміли здолати непоступливих та технічних харків’ян – 1:0. На перерву команди пішли без забитих м’ячів, тому все вирішилося у другому таймі.

В матчі за 3 місце зустрічалися іванофранківці – ЗОШ № 10 – та рівняни. Основний час матчу завершився у нічию 0-0. А в серії післяматчевих пенальті з рахунком 4-3 перемогу здобули учні НВК № 26 міста Рівне.

В поєдинку за 5 місце ЗОШ № 301 міста Київ з рахунком 3:1 здолала хлопчаків з Володимира-Волинського. А в поєдинку за 7 місце юні футболісти з Бердянська після 1:1 в основний час по пенальті перемогли бердичівців.

В перший день турніру на футбольному полі стадіону “Наука” пройшли змагання з елементів техніки гри у футбол. По три представники кожної команди демонстрували свої навички в жонглюванні, а також ударах на дальність і точність. Найвправніші отримали подарунки з рук президента Клубу “Шкіряний м’яч” легендарного Андрія Біби.