У Франківську діє єдиний в Україні Центр слухомовної реабілітації

By Борис Марія 21 Січ, 2016 11:44

У Франківську діє єдиний в Україні Центр слухомовної реабілітації

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Нещодавно спеціалістам ІФНМУ цілковито вдалося завершити і впровадити програму медичної реабілітації для пацієнтів Центру слухомовної реабілітації для дітей із вадами слуху.

Центр відкрили три роки тому на базі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Це спільний науковий проект Івано-Франківського національного медичного університету і Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, інформують на сайті медуніверситету.

Центр передбачений для дітей після операції слухопротезування. Їм украй важлива кваліфікована реабілітація, яка поверне до повноцінного життя.

«З боку ІФНМУ передбачена медична реабілітація (забезпечення сприйняття звуків), а участь ПНУ полягає в тому, що велика група спеціалістів навчає правильно трансформувати звуки в мову», – розповів Василь Попович, завідувач кафедри оториноларингології ІФНМУ та науково-методичний керівник Центру слухомовної реабілітації.

На сьогодні 29 дітей проходить реабілітацію в цьому центрі, а п’ятеро з них уже настільки чудово адаптувалися, що навіть навчаються в загальноосвітній школі.

Центр слухомовної реабілітації в Івано-Франківську є єдиним в Україні. Щоправда принципи програми медичної реабілітації, впровадженої в центрі, використовують також на базі лікувальних закладів інших міст країни.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Щоб без втрат пережити епідемію грипу 2016 потрібно...
Дослідники з Університету Північної Кароліни виявили, що жінки...
Фотограф Тімоті Арчибальд почав знімати унікальні звички свого...
За сприятливих умов з одного вулика можна зібрати...

By Борис Марія 21 Січ, 2016 11:44


Загрузка...

  1. Анонім Травень 19, 13:30

    В центрі працюють недобросовісні спеціалісти, які на чужому горі шукають вигоду. Безкоштовно з дитиною займатися не хочуть, виділяють 15-20 хвилин свого дорогоцінного часу на заняття. За 3 тижні займалися з дитиною 4 рази. На державній роботі проводять приватний прийом. До дітей не мають підходу. Дорогі батьки, якщо у Вас немає лишніх грошей та знайомств то в цьому центрі Вам робити нічого, Вам не допоможуть.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +