У Богородчанах сотні дітлахів бігали, аби бути схожими на олімпійців (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Тра, 2015 08:52

У середу 20 травня в парку селища Богородчани проходив Олімпійський день бігу, в рамках якого було проведено легкоатлетичні пробіги серед школярів району.

Участь у змаганнях взяли близько 150 учнів нашого району з 15 шкіл. Після відкриття школярі вийшли на старти: діти 5-х та 6-х класів долали дистанцію 300 м, 7-х та 8-х – 600 м, а 9-х та 10-х – 900 м. Змагання проходили у дуже напруженій боротьбі до останніх метрів, кожен учасник показав на що здатний.
У загальному заліку серед шкіл третє місце здобули учні Підгірської ЗОШ, друге – Богородчанська ЗОШ №2, переможцями стали вихованці Манявського НВК.
Під час урочистого нагородження голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк привітав переможців та призерів Олімпійського дня, вручив найсильнішим дітям медалі та грамоти. Команда Манявського НВК нагороджена кубком.