У батальйоні «Гіппократ» розкол. Керівники не дійшли згоди щодо соціального захисту бійців

By Турій Роман 21 Лис, 2014 07:21

Схожі публікації

Loading...

На останньому етапі, вже після оголошення мобілізації до лав медичного батальйону «Гіппократ», у керівників  Андрія Черемського і Андрія Борисенка виникли непримиренні протиріччя щодо подальшого розвитку ідеї, засобів соціального захисту бійців у майбутньому, підпорядкування батальйону тим чи іншим структурам і відомствам для отримання зброї та посвідчень, що убезпечило б пересування бійців батальйону по зоні АТО і дало б змогу отримати статус учасника бойових дій. 
Ці протиріччя призвели до повного відсторонення одного керівника іншим від справ і, по суті, узурпування керівництва однією особою.
Плідна робота в таких умовах далі неможлива.

«Я, Андрій Борисенко, лишаю за собою право на назву “Гіппократ”, як ініціатор цієї назви, на візуальні символи – логотип, шеврон, зображення на печатці батальйону, бо вони теж були створені мною.

Яким чином буде переформатована Громадська Організація я поки що не знаю. Просто не володію необхідними знаннями в царині корпоративного права.
Але зміни відбудуться обов`язково.

Ті люди, хто згоден їхати в зону АТО в якокості, по суті, партизан, без будь-яких офіційних паперів і т.ін., так би мовити – на свій страх і розсуд, можуть звертатися до Андрія Черемського в приватних повідомленнях на його особистій сторінці. До добровольчого медичного батальйону “Гіппократ” він ніякого відношення не має, а є керівником Громадської організації в склад якої входять 2 людини. Я і він.

Батальйон Гіппократ продовжить своє існування як ідея, і буде втілений в життя як підрозділ однієї з силових структур.

Так, тепер доведеться багато чого робити знову і з початку, але батальйон, на моє глибоке переконання, повинен виїжджати в зону АТО як структура, що має законні права, а не як партизанська напівлегальна організація, що не зможе жодним чином захистити своїх бійців», – говориться в повідомленні на сторінці «Гіппократу» у Фейсбуці.
Схожі новини:

За минулу добу терористи 22 рази порушували режим...
Серед білого дня злодій присвоїв скриньку для благодійної...
Лабрадор Феліція отримав медаль від управління МВС за...
Впродовж минулої доби зафіксовано рекордну кількість вимушених переселенців...

By Турій Роман 21 Лис, 2014 07:21


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +