У баскетбольному трилері “Говерла” здобула першу домашню перемогу

27 Лис, 2015 20:38

27 листопада “Говерла” вдома впевнено перемогла запорізьку “Хортицю” – 79:65.

У матчі краще стартували господарі – першу чверть виграли з показником +6. Однак вже в наступній десятихвилинці повністю провалили командну гру – як в захисті так і в нападі – 7:20.

Після великої перерви гості збільшили розрив до +11. Однак “ведмеді” змогли переломити хід гри, і ще до кінця третьої чверті вирівняли результат на табло.

А у заключному відрізку гри прикарпатці з ефектними комбінаціями та красивими данками довели матч до першої домашньої і загалом другої перемоги в сезоні – 79:65.

Кращим в обох командах був американець з “Говерли” Віктор Люльдюрай – у нього 24 пункти та 11 підбирань.

Серед українців у “Говерлі” найрезультативнішим став Андрій Калашніков – 12 пунктів, 3 підбирання та стільки з асистів.