У 2014 році в Франківську реалізували інноваційної продукції на 107,4 мільйонів гривень

By Турій Роман 20 Лип, 2015 16:31

У 2014 році в Франківську реалізували інноваційної продукції на 107,4 мільйонів гривень

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Реалізація інноваційних проектів на підприємствах завжди супроводжується розширенням виробництва та створенням нових робочих місць. Протягом 2014 року інноваційною діяльністю займалися 31 підприємство Івано-Франківська, частка яких становить 24,6% від загальної кількості підприємств. З числа інноваційно активних 27 підприємств належать саме до переробної галузі промисловості нашого міста.

Щодо інноваційної діяльності підприємств за основними видами промислової діяльності у 2014 році, найбільша кількість підприємств харчопереробної та машинобудівної промисловості, їх частки складають 40,0% та 30,4% відповідно, частка підприємств по металургійному виробництву та виробництву неметалевих виробів становить 33,3%, по виробництву гумових та пластмасових виробів 17,6%, виготовлення виробів з деревини – 26,7%.

Підприємствами міста проведено ряд заходів з освоєння нових видів продукції. Беззаперечними лідерами по інноваційній діяльності серед підприємств харчопереробної галузі є ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат», Івано-Франківське ОДО спиртової та горілчаної промисловості, ТОВ «Продовольча компанія «Екопродукт», ПАТ ВТКФ «Ласощі», підприємств машинобудівної галузі – ДП ВО «Карпати», ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад», серед інших – добре відомий у Івано-Франківську виробник дитячих іграшок ТОВ «Інтелком».

Результатом інноваційної діяльності підприємств по визначених галузях є суттєве збільшення темпів та обсягів реалізації продукції. Так, обсяг реалізованої інноваційної продукції у 2014 році по місту Івано-Франківську становить 107,4 млн.грн. або 2,5 % до загальноміського показника реалізації продукції. Для порівняння обсяг поставленої на ринок інноваційної продукції у 2014р. в області склав 883,2 млн.грн., або 3,8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції. Як бачимо, показник обсягу реалізації інноваційної продукції підприємствами Івано-Франківська складає 12% загального обласного показника, та вказує, що місцеві підприємства працюють в напрямку розробки та впровадження інновацій у виробництво.

Розширення обсягів інноваційної діяльності має бути одним з основних пріоритетів розвитку підприємств. Це, в свою чергу, сприятиме росту економічної ефективності Івано-Франківська як обласного центру,  яка визначається за часткою інноваційно-активних підприємств у їх загальній кількості та внеском результатів інноваційної діяльності таких підприємств у розвиток промисловості цього регіону.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 20 Лип, 2015 16:31


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +