Триває прийом робіт на міський конкурс графіті

By Людмила Баран 16 Жов, 2014 14:52

Триває прийом робіт на міський конкурс графіті

Схожі публікації

Загрузка...

Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради продовжує приймати роботи для участі в міському конкурсі Івано-Франківського вуличного малюнку.

Участь у конкурсі беруть молодіжні об’єднання графіті-культури, творчі спілки та окремі художники, передає прес-служба Департаменту.

Для зручності в оформленні матеріалів Департаментом підготовлено бланки заяви на конкурс. Зазначені документи в електронній або паперовій формі можна отримати в Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ житлового господарства, тел. 3-21-82).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заявку та відсканований ескіз роботи в паперовому та електронному вигляді (формат jpeg на електронну пошту Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку: [email protected]), фото виконаних раніше графіті (не менше 2-х). Учасники конкурсу в заявці підтверджують своє авторство на подану роботу.

Визначення учасників та термін проведення конкурсу графіті визначається конкурсною комісією. Визначення переможців конкурсу – у останній день проведення конкурсу графіті.

Основними критеріями конкурсу є: якість виконання графічного малюнку, оригінальність графічного малюнку та тематика графічного малюнку.

Підготовку місць, визначених комісією для конкурсу графіті та придбання матеріалів здійснює Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Підсумки конкурсу визначаються на засіданні комісії. Переможців конкурсу буде нагороджено грамотами виконавчого комітету міської ради та грошовими преміями у розмірі затвердженого рішенням комісії.

Матеріали за встановленою формою просимо подавати в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ житлового господарства) до кінця вересня. Телефон для довідок: 3-21-82 або (050)3731422.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

100 років тому, 6 серпня 1914 року, утворено...
Учасниці цьогорічного конкурсу “Міс Україна Всесвіт” з’їздили на...
У Києві відбувся п’ятий щорічний феміністський марш, присвячений...
У холодні осінні дні традиційно підвищується ризик простудних...

By Людмила Баран 16 Жов, 2014 14:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +