Тринадцятирічна каратистка з Прикарпаття стала дворазовою призеркою світу (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

25 Oct, 2016 21:10

Із 20 по 22 жовтня у Будапешті – столиці Угорщини – відбувся Чемпіонат світу з карате.

У цих змаганнях серед кадетів віком до 14 років взяла участь прикарпатська спортсменка Мар’яна Сливінська, яка до своїх попередніх титулів додала два третіх місця світового рівня і у тринадцять років стала дворазовим призером світу у розділах КАТА (техніка виконання вправ) та КУМІТЕ (бої), інформує прес-служба міськвиконкому.

У розділі КАТА Мар’яна у першому (1/8 фіналу) і другому (1/4 фіналу) колі перемогла спортсменок з Угорщини, у третьому (1/2 фіналу) колі суперницею стала представниця Швеції. Рішенням суддів перемогу отримала шведка. У підсумку – Мар’яна стала третьою.

У розділі КУМІТЕ прикарпатська спортсменка перемогла угорську. У другому поєдинку Мар’яна позмагалася зі львівською спортсменкою, яка перемогла прикарпатку. У бої за друге місце суперницею знову стала представниця Львова, тренер якої був у суддівському корпусі, що і вплинуло на загальний підсумок бою – Мар’яна третя.

У змаганнях брали участь більше 50 команд із різних країн світу.