Торгувати алкогольними напоями та тютюновими виробами через інтернет-магазин заборонено

By Турій Роман 24 Вер, 2014 09:25

Торгувати алкогольними напоями та тютюновими виробами через інтернет-магазин заборонено

Схожі публікації

Загрузка...

В зв’язку з тим, що останнім часом торгівля товарами через Інтернет-магазини набуває все більшої популярності, нагадуємо про вимоги щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами. Даними правилами передбачено, що суб’єкт господарювання, який вирішив займатися торгівлею цих виробів, зобов’язаний забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами згідно із санітарно-технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними, протипожежними та іншими нормами, а також можливість використання електронних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари, відповідно до законодавства.

Так, для реалізації алкогольних напоїв суб’єкт господарювання повинен мати торговельне приміщення (будівлю) площею не менш як 20 квадратних метрів, обладнане відповідним торговельно-технологічним устаткуванням (вітрини, прилавки, пристінні гірки тощо), охоронною і протипожежною сигналізацією, з достатнім освітленням, опаленням і вентиляцією, а у випадках, передбачених законодавством, забезпечити умови для застосування реєстраторів розрахункових операцій, зберігання матеріальних цінностей.

Роздрібна торгівля тютюновими виробами також повинна здійснюватися при наявності відповідних складських приміщень для належного зберігання та реалізації тютюнових виробів.

Таким чином, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів в Інтернет-магазинах суперечить нормам чинного законодавства, а тому є недопустимим.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Державна фіскальна служба буде суттєво скорочена, а податкова...
Протягом однієї доби правоохоронці виявили та припинили незаконну...
Влада Зімбабве приступила до повної ліквідації національної валюти. З...
Правоохоронці затримали зловмисника, який намагався дати 50 тисяч...

Loading...
By Турій Роман 24 Вер, 2014 09:25


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +