Тести ЗНО з математики вміщуватимуть творче завдання

By Людмила Баран 21 Жов, 2014 13:46

Тести ЗНО з математики вміщуватимуть  творче завдання

Схожі публікації

Loading...

Тести  з математики у 2015 матимуть два рівні.  У поглибленому рівні з математики буде бланк “Б”.

У жовтні Міністерство освіти і науки України видало ряд наказів. Вони вводять  нові норми до проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2015-ому році.

Зокрема, запроваджуються дворівневі тести з української мови та літератури, а також математики. Ці тести матимуть базовий та поглиблений рівень.

“Той чи інший вищий навчальний заклад вкаже, який самий рівень їм буде потрібний для вступу”, – повідомив  на прес-конференції 21 жовтня Богдан Томенчук, директор   Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

За його словами, ці зміни – це не погіршення, а покращення для абітурієнтів. Адже з поділом на рівні не всі школярі будуть змушені виснажувати себе підготовкою з репетиторами, аби посилити свої знання. Для вступу на  певні спеціальності, наприклад, для  бухгалтерського обліку достатньо буде базового рівня, для механіко-математичних факультетів – поглибленого.

З переліком предметів та рівнями, необхідними для вступу, кожний виш має визначитися до 1 грудня. Це обумовлене новою редакцією закону “Про вищу освіту”. До 1 грудня ВНЗ мусять оприлюднити переліки предметів та їхні вагові коефіцієнти. Тому Богдан Томенчук радить абітурієнтам слідкувати за вебсторінками вподобаних університетів, щоб знати, які вимоги вони ставлять перед вступниками.

Також серед нововведень – своєрідне “творче” завдання у поглибленому рівні ЗНО з математики. На бланку “Б” буде задача без готових розв’язків. Її оцінюватиме не комп’ютер, а, як у випадку з творами у тестах з української мови, – живі експерти.

 

 

 
Схожі новини:

У Львові батьківським комітетам та освітянам заборонили збирати...
Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук...
5 січня розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання...
Кабмін схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері...

Loading...
By Людмила Баран 21 Жов, 2014 13:46


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +