“Тепловик” та “Жемчужина” розіграли футбольний трилер: фанати, незважаючи на поразку, пішли задоволеними (ФОТО,ВІДЕО)

27 Вер, 2016 09:21

На перерву іванофранківці пішли програючи 0-2, однак після неї почалося найцікавіше.

Фаворитом звітної зустрічі в рамках Другої ліги були гості з Одещини – котрі вже п’ять матчів поспіль не знали поразок, та йдуть в лідерах турнірної таблиці. Однак домашня арена теж додала сили “Тепловику”, тому зі стартових хвилин обидві команди кинулися в атаки.

За рівної гри першими вдалося забити рахунок гостям, і лише на 35-ій хвилині. Розіграш штрафного призвів до взяття воріт “Тепловика”. А під завісу першого тайму гості забили вдруге. Таке завершення тайму стало шоком для іванофранківців – як на полі, так і на трибунах.

Емоційна нарада в роздягальні “Тепловика” дала свій результат – після перерви прикарпатці понеслился вперед, і вже незабаром кращий бомбардир Ігор Худоб’як силовим проходом протиснув трьох захисників і скоротив відставання: трибуни вибухнули в ейфорії, а “Тепловик” не зупинявся.

Та в гостей плани на гру не змінилися, і вони остудили запал підопічних Ковалюка – красиво злету пробив один з атакувальників одеситів, хоча в цьому моменті міг врятувати й голкіпер іванофранкців, 1:3. За такого рахунку, здавалося б, інтрига в матчі знову вмерла. Однак майстерний штрафний від Боришкевича і невпевнена гра воротаря одеситів на виході знову ощасливила прикарпатців – 2:3. Не здавалася й “Жемчужина” – нападники скористалися помилкою захисників “Тепловика” і чітко реалізували вихід сам-на-сам з воротарем 2:4. Трилер вирішив продовжити Ігор Худоб’як – який на вістрі атаки знову переграв двох візаві та оформив дубль – 3:4! Через кілька хвилин “Халк” був близький до ще одного моменту, але в боротьбі впав у штрафній – обійшлося без пенальті, за що вболівальники “віддячили” бригаді арбітрів свистом та гулом.

На більше ж у підопічних Володимира Ковалюка не вистачило часу. Тим не менш, вболівальники оцінили бажання до перемоги іванофранківців, і провели їх у роздягальню під овації “Молодці”.

Пропонуємо читачам “Галки” відеозапис трансляції, а з  2:06:00 відеонарізка голів.