«Тепле Місто» звітує за перший рік роботи

By Турій Роман 9 Кві, 2015 22:58

«Тепле Місто» звітує за перший рік роботи

Схожі публікації

Загрузка...

«Тепле Місто» оприлюднило публічний звіт результатів діяльності за перший рік роботи.

До звіту увійшла інформація про розвиток організації, підсумки по кожному проекту, плани на найближчі 10 років. Також була представлена Наглядова Рада й оновлені місія та цінності організації.

Такий офіційний публічний звіт-презентацію «Тепле Місто» оприлюднюватиме щороку.

Проекти, що були втілені «Теплим Містом» у 2014 р.: розробка логотипу Івано-Франківська, впровадження комплексної концепції візуального стилю міста, набуття досвіду у Відні під час «Виїзної резиденції», «Велопатруль» та безкоштовна «Велошкола», робота з вивісками, відкриття першого громадського ресторану «Urban Space 100», реліз першої серії листівок про місто «Теплі Поштівки» у партнерстві з іншими активістами (автор – Ю. Хмельовський)

Команда також поділилася своїми планами до кінця 2015 року за кожним проектом, серед яких – кілька всеукраїнських спортивних фестивалів, «Арт-резиденція» за участю відомого польського митця Павела Альтгамера та фінал міжнародного архітектурного конкурсу «Місто, дружнє до дітей».

Також була представлена Наглядова Рада благодійної організації «Тепле Місто», на яку покладено функції стратегічного розвитку, визначення основних напрямків діяльності організації та здійснення контролю за роботою управлінської команди. До складу Наглядової ради входять: Сергій Фіцак, співвласник ІТ компанії «СофтДжорн, Івано-Франківськ; Оксана Руда, керівник програм у ГО «ІСАР Єднання», Київ; Ярослав Повх, співвласник ТОВ «Корона Захід», Івано-Франківськ; Тарас Павлусь, менеджер з розвитку бізнесу замовників ТОВ «Procter & Gamble», Москва; Ярема Стецик, художник, дизайнер, музикант, Івано-Франківськ; Олександр Бубен, голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго», Івано-Франківськ; Юлія Кочерган, віце-президент «Київської Школи Економіки», співзасновниця ВУМ, Київ; Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку «PPV Knowledge Networks», Львів; Наталія Найда, підприємець, власниця майстерні «Шуфля», Івано-Франківськ; Володимир Костюк, адвокат, власник ТОВ «Лекс Консалтинг», Івано-Франківськ; Олег Заріцький, співвласник фортечного комплексу «Бастіон», Івано-Франківськ; Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, директор з розвитку експертної компанії «Промова», Київ.

За підсумками стратегічної сесії Наглядової Ради, що відбулась 20-21 березня 2015 р., цінності та ролі організації були вдосконалені.

З середовища «Тепле Місто» трансформовано у платформу для генерування та синергії нових ініціатив, які відбуваються у місті.

Віднині діяльність організації більше спрямована на об’єднання людей навколо їхніх ідей, реалізацію спільних проектів, що направлені на розвиток міста, на залучення проактивних мешканців міста до дії.

Плани Теплого Міста на 2015 р.:

  • Реалізація запланованих проектів;

  • Створення платформи підтримки для зовнішніх ініціатив;

  • Розбудова фінансової спроможності організації (доформування ТОП-50, мешканці, гранти, співпраця з краудфандинговими платформами, співпраця з діаспорою);

  • Новий офіс;

  • Запуск створення стратегії розвитку міста (листопад 2015 р.).

 

Повну презентацію «Рік роботи «Теплого Міста» 2014-2014» можна подивитися на офіційному сайті організації: http://warm.if.ua/uk/news/teple-misto-zvituie-za-pershyi-rik-roboty

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 9 Кві, 2015 22:58


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +