Свідок у справі Чупірчука каже, що хабарем Чупірчук мав поділитися з заступником мера

By Комарщук Олександра 22 Чер, 2015 09:43

Свідок у справі Чупірчука каже, що хабарем Чупірчук мав поділитися з заступником мера

Схожі публікації

Loading...

Сьогодні в Івано-Франківському суді розпочався допит свідків в справі Богдана Чупірчука, якого обвинуваючують в хабарництві.

Першою допитали Олену Сірик, яка й подала заяву до правоохоронних органів на Чупірчука.

Як розповіла Сірик, вона працює в ПП ”Мегаполіс контингент” менеджером по роботі з клієнтами. Підприємство займається культурною діяльністю і мало намір відкрити в Івано-Франківську художню галерею.

З 13 лютого Сірик зайнялася пошуком приміщення. Спершу Сірик намагалася зустрітися з мером міста, проте зустрітися з ним так і не вдалося. Тоді Сірик спрямували до Чупірчука та Зіновія Фітеля. Згодом ПП ”Мегаполіс континент” запропонували декілька приміщень. Коли було обрано приміщення для галереї, в підприємстві розпочали збір і підготовку документів.

Проте, за словами Сірик почалися проблеми. Документи повертали. Щоб обійти ”бюрократичні процедури” Сірик звернулася до Чупірчука. 27 лютого відбулося засідання виконавчого комітету, а 11 березня Сірик зустрілася з Чупірчуком. Під час зустрічі, за словами Сірик, Чупірчук за сприяння у вирішенні питання показав їй жестом три пальці. З цього свідок зробила висновок, що це вимагання хабара.

Передачу 5 тис у.о. Сірик пояснила тим, що Чупірчуку мав отримати 1 тис у.о., 3 тис у.о. мало б піти ”наверх”, як припускає Сірик, Зіновію Фітелю, ще 20 тис гривень мало б піти на потреби учасників АТО.

Свідок уточнила – 27 лютого запитала в Чупірчука, чи вистачить 3 тис доларів на оренду приміщення, коли оренда коштує 6 тис гривень. Чупірчук сказав, що так. І з цього вона зробила висновок, що Чупірчук вимагає хабар.

Також Сірок повідомила про зустріч 20 лютого в кабінеті в Фітеля. На зустрічі були присутні Сірик, Чупірчук, Фітель. Фітель пообіцяв Сірик, що вони сприятимуть наданню приміщення.
Схожі новини:

У суботу, 7 листопада, набув чинності закон про...
За результатами дострокових парламентських виборів, які відбулися 26...
На стіні заводу «Промприлад» вже майже готові чотири яскраві...
Після напруженої роботи впродовж дня члени дільничих комісій...

By Комарщук Олександра 22 Чер, 2015 09:43


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +