Субсидію тепер можна оформити через Інтернет

By Турій Роман 30 Жов, 2015 11:30

Субсидію тепер можна оформити через Інтернет

Схожі публікації

Загрузка...

Мінсоцполітики запустило електронну послугу попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії на сайті subsidii.mlsp.gov.ua.

“Спрощення процедури призначення субсидій відбуватиметься шляхом автоматизованої підготовки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному чи паперовому вигляді. Для попередньої реєстрації документів у електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти. Підготовка документів до подання у паперовому вигляді дає заявнику змогу коректно заповнити, зберегти заяву і декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення. Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримає від електронної системи. А у разі, якщо громадянин припуститься помилки, система поінформує його про необхідність її виправити. Планується, що пілотний проект з попередньої реєстрації звернень по субсидії буде реалізовано у Києві й Вінниці, після чого дію системи буде поширено на всю країну”, – ідеться в повідомленні Мінсоцполітики.

До середини 2016 року планують запустити електронні сервіси для оформлення інших видів соцдопомоги – допомоги при народженні дитини, у зв’язку з вагітністю та пологами незастрахованим особам, допомоги при усиновленні дитини та дітям, які перебувають під опікою чи піклуванням, допомоги дітям, які виховуються одинокими матерями, дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок  психічного розладу, а також допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

ТСН

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кабмін схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері...
Кумедні відео з милими котами здатні не тільки...
Лише кілька годин у центрі міста триває соціальна...
В Австрії представлено техніко-економічне обґрунтування будівництва залізниці від...

By Турій Роман 30 Жов, 2015 11:30


Загрузка...

  1. Анютка Кобаль (Лендел) Липень 31, 19:25

    заяву як оформити на субсидію

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +