Субсидію тепер можна оформити через Інтернет

By Турій Роман 30 Жов, 2015 11:30

Субсидію тепер можна оформити через Інтернет

Схожі публікації

Loading...

Мінсоцполітики запустило електронну послугу попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії на сайті subsidii.mlsp.gov.ua.

“Спрощення процедури призначення субсидій відбуватиметься шляхом автоматизованої підготовки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному чи паперовому вигляді. Для попередньої реєстрації документів у електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти. Підготовка документів до подання у паперовому вигляді дає заявнику змогу коректно заповнити, зберегти заяву і декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення. Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримає від електронної системи. А у разі, якщо громадянин припуститься помилки, система поінформує його про необхідність її виправити. Планується, що пілотний проект з попередньої реєстрації звернень по субсидії буде реалізовано у Києві й Вінниці, після чого дію системи буде поширено на всю країну”, – ідеться в повідомленні Мінсоцполітики.

До середини 2016 року планують запустити електронні сервіси для оформлення інших видів соцдопомоги – допомоги при народженні дитини, у зв’язку з вагітністю та пологами незастрахованим особам, допомоги при усиновленні дитини та дітям, які перебувають під опікою чи піклуванням, допомоги дітям, які виховуються одинокими матерями, дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок  психічного розладу, а також допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

ТСН

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кінокомпанія Warner Brothers перезапустить «Матрицю».
Відомі українські літератори, Брати Капранови, оприлюднили відкритий лист до прем’єр-міністра...
Теракт 11 вересня 2001 року в США вважається...
Нобелівську премію миру отримали Кайлаш Сатьярті та Малала...

Loading...
By Турій Роман 30 Жов, 2015 11:30


Загрузка...

  1. Анютка Кобаль (Лендел) Липень 31, 19:25

    заяву як оформити на субсидію

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +