Студентка з Івано-Франківська створила власний проект “Екодіти” (ФОТО)

By Турій Роман 18 Лис, 2015 18:40

Студентка з Івано-Франківська створила власний проект “Екодіти” (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

Олена Клименко студентка  2 курсу Педагогічного інституту спеціальності «соціальна педагогіка» створили власний проект “Екодіти”.

Впродовж занять у проекті «ЕкоДіти» в нічних групах для дітей з кризових сімей волонтерами проводяться навчально-ігрові заняття, під час яких волонтери простими словами пояснюють дітям складні проблеми екології, забруднення навколишнього середовища та збереження природи. На практичній частині діти вчаться творчо використовувати вторинні матеріали (пластикові пляшки, тарілки, кришечки, стаканчики) і робити з них іграшки.

«Впевнена, що моя ініціатива вплинула не тільки на дітей, з якими ми проводили заняття, хоча на них, мабуть, найбільше. Але ми також побачили зацікавлення та ініціативність з боку студентів, батьків дітей та вихователів у садочку. Дуже сподіваюсь, що практичні навички, які здобули діти на заняттях, будуть застосовані, а головне – в них залишиться розуміння важливості своєї поведінки для навколишнього середовища. Навіть для вихователів садочку, які слухали наші заняття та час від часу приймали в них участь, було багато нової та важливої інформації. Також вони разом з батьками щиро дивувалися та захоплювалися поробками, які ми робили з дітьми. Тому, сподіваюся, що вони побачивши інші підходи у вихованні та навчанні, теж почнуть застосовувати їх в житті та організовувати дозвілля дітей більш наповнено та корисно. Гадаю, наш проект зачепив саме ту ланку роботи, яка зараз дуже на часі – екологічна неформальна освіта і залучення соціально незахищених дітей до активної діяльності. Наразі команда бажаючих працювати в цьому напрямку розширюється і я бачу справжнє зацікавлення громадськості в поширенні екологічних знань, особливо серед дітей» – коментує свою діяльність Олена Клименко.

Всього в команді працює шестеро людей: Гринишин Світлана (студентка Педагогічного інституту), Уласевич Вікторія, Глушак Ірина (студентки Інституту мистецтв), Кудла Марта (студентка ІФНМУ).

Авторський проект Олени «ЕкоДіти» реалізується в рамках Майстерні громадської активності у школі-дитсадку №3 м. Івано-Франківська, що стало можливим завдяки співпраці Освітньо-благодійного проекту «Янголи поруч» Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника з школою-дитсадком №3 м.Івано-Франківська. 

«Майстерня громадської активності» – це програма неформальної демократичної освіти молоді та підтримки її громадських, соціальних та культурних ініціатив. У рамках «Майстерні» молодь з різних регіонів України має можливість покращити життя своїх громад через невеликі проекти та отримати нові знання та навички. Ця програма релізується Колегіумомім Теодора Гойсса Фонду ім.Роберта Боша та Спілки МітОст, Представництвом Фонду ім.Гайнріха Бьолля в Україні спільно із Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій.

Майстерня ініціатив створила мотиваційне та теоретичне підгрунтя в підготовці проекту, реалізацією якого займається Олена Клименко. На майстерні дій ментори допомагали нашій студентці в питаннях планування, тайм-менеджменту і т.п. Після реалізації проект було представлено на Міжнародному Фестивалі Інша Освіта (м. Рівне).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Російську Воркуту посеред літа накрила зимова негода –...
З 1 квітня збільшуються тарифи не тільки на...
55-річна британка майстерно відтворює обличчя знаменитостей і легендарні...
Підприємці на площі Адама Міцкевича позначили маршрут для...

By Турій Роман 18 Лис, 2015 18:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +