Студенти та викладачі медичного університету змагатимуться у вокальному батлі

By Борис Марія 30 Лис, 2015 20:18

Студенти та викладачі медичного університету змагатимуться у вокальному батлі

Схожі публікації

Загрузка...

10 грудня о 19:00 у “Pasage Gartenberg” відбудеться вокальний батл «Пісня для двох», де учасниками стануть пари з викладачів і студентів. 

За першість боротимуться у номінаціях: українська народна пісня, українська лірична пісня, зарубіжна пісня. Також глядачі зможуть визначити найбільш оригінальну пару і присудити приз глядацьких симпатій. Організовує проект Студентський парламент, – інформують на сайті медичного університету.

Щоб вибрати учасників з-поміж студентів, довелося провести не один кастинг. Кажуть, формували пари, опираючись на відповідність голосів, зовнішності, темпераменту тощо.

Чоловіки-викладачі належать до університетської чоловічої хорової капели «Сурма».

Жінок-викладачів представить Віра Бойчук, яка звикла виступати на урочистостях і святах вишу як солістка.

Майбутні конкурсанти:

Пара №1: асистент кафедри загальної практики, сімейної медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Віра Бойчук та студент 2 курсу стоматологічного факультету спеціальність «Стоматологія» Арсен Вітрецький.

Пара №2: доцент кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Богдан Яворський та студентка 4 курсу медичного факультету, спеціальність «Лікувальна справа» Вікторія Понюк.

Пара №3: заслужений працівник фізичної культури і спорту України, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я Ярослав Остафійчук і студентка 6 курсу медичного факультету, спеціальність «Лікувальна справа» Наталія Яців.

Пара №4: лікар-реаніматолог в МДКЛ Тарас Гроссберг і студентка 2 курсу медичного факультету, спеціальність «Лікувальна справа» Христина Буняк.

Пара №5: головний енергетик університету Ярослав Дуфенюк і студентка 1 курсу медичного коледжу, спеціальність «Стоматологія ортопедична» Тетяна Буркацька.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Борис Марія 30 Лис, 2015 20:18


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +