Студенти Прикарпатського університету стануть волонтерами у соціальних проектах Карітасу

By Людмила Баран 7 Жов, 2015 20:15

Студенти Прикарпатського університету стануть волонтерами у соціальних проектах Карітасу

Схожі публікації

Загрузка...

У благодійному фонді «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» відбулась організаційна зустріч із майбутніми волонтерами – активними студентами Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Вони навчаються за спеціальністю «Здоров’я людини» і виявили бажання стати волонтерами у різних соціальних проектах, повідомляє прес-служба “Карітасу”.

Координатор волонтерів Карітасу Юлія Ковалець презентувала цілі діяльності та соціальні програми, які реалізуються в Карітасі, а саме:

допомога (соціальна, медична, психологічна) для одиноких та важко хворих жителів м. Івано-Франківська, які потребують паліативної опіки;
організація заходів соціально психологічної інтеграції в суспільстві для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, дітей та сімей, які опинились в складних життєвих ситуаціях;
організація заходів, спрямованих на запобігання торгівлі людьми та надання реінтеграційної допомоги постраждалим;
надання допомоги переселенцям, пораненим, дітям воїнів АТО.

Молоді люди, які хочуть допомагати потребуючим, вивчили ділянки можливої праці для того, щоб усвідомлено, ретельно, зваживши свої сили, бажання і можливості, обрати напрям діяльності і категорію потребуючих, яким би могли прислужитися у вільний від навчання час.

Медико-соціальні працівники проекту «Домашня опіка» Галина Іваськів та Тетяна Теремко, координатор Клубу людей похилого віку «Надвечір» розповіли студентам про індивідуальні особливості хворих та одиноких людей похилого віку, їх потребу в медичній , соціальній та психологічній допомозі та ділянки роботи, де могли б бути залучені студенти-реабілітологи.

Наприкінці зустрічі студенти заповнили анкету волонтера, де визначили свої очікування від волонтерської праці, обрали бажані напрями та вільний час, який можуть присвятити добрим справам.

Карітас закликає наслідувати цей добрий приклад і інших бажаючих стати волонтерами. Для якісної волонтерської роботи усі бажаючі пройдуть навчання з опанування навичок соціальної допомоги та підтримки.

З питань стосовно волонтерства звертайтесь в БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за тел.: +38 (0342) 77-99-89
+38 (0342) 77-86-89
Контактна особа – Юлія Ковалець.

Захід відбувся в рамках проекту «Покращення якості життя людей похилого віку – жертв тоталітарних режимів, залучення їх до активної участі у суспільному житті через участь у Клубі людей похилого віку «Надвечір’я» в м. Івано-Франківську т а с. Крихівці, надання практичної допомоги для представників ЦГ вдома”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Людмила Баран 7 Жов, 2015 20:15


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +