Студенти ПНУ отримували знання у Літній школі в Берліні (ФОТО)

By Турій Роман 12 Вер, 2015 10:15

Студенти ПНУ отримували знання у Літній школі в Берліні (ФОТО)

Схожі публікації

Загрузка...

Студенти Прикарпатського національного університету взяли участь у XVI Німецько-польській літній школі в Берліні.

Нещодавно в Католицькій Академії в Берліні пройшли навчання у Літній школі для німецьких, польських та українських студентів. Організаторами щорічного заходу виступили Інститут політології Варшавського університету ім. кардинала Стефана Вишинського (Республіка Польща) та Католицька Академія в Берліні (Федеративна Республіка Німеччина).

У роботі Літньої школи взяли участь студенти польських та німецьких університетів. Цьогоріч організатори через партнерські організації, а саме Інформаційний Центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Українську Соціальну Академію, запросили до участі також і українських студентів. Слухачам Літньої школи потрібно було не тільки досконало знати німецьку та польську мови, а й написати розгорнуте есе і бути активним учасником громадської діяльності.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на ХVI Літній школі представляли магістранти спеціальності «Міжнародні відносини» Наталія Чурій та Інна Олінійчук, а також аспірант кафедри політології Микола Гурак.
Основною метою XVI Німецько-польської літньої школи є налагодження міжнародної співпраці між студентами з різних областей Польщі, Німеччини та України, обмін думками та інтересами, встановлення необхідних контактів. Загалом історія суміжних територій 3-ох країн є складною, непростою і налічує безліч різних поглядів істориків з тих чи інших міжнародних подій і, як наслідок, різні думки та висновки студентів, як представників різних народів. Школа направлена на встановлення міжнародного спілкування та вироблення спільних ідей, знаходження спільної мови серед міжнародного студенства.

Програма міжнародної літньої школи включала лекції знаних професорів та експертів, а саме: професора, доктора Хайнца-Герхарда Юстенховена (Інститут теології та світу, м.Гамбург); професора, доктора Рольфа Шидера (факультет теології, HU Берлін); доктора Роберта Журека (Інститут національної пам’яті, IPN Варшава / Вроцлав);  депутата Європарламенту Павела Коваля; ісламського вченого і консультанта, доктора Вільфріда Бухта (м.Берлін), інформує прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Сьогодні Прикарпатському університету ім. Василя Стефаника виповнилося 74...
На околиці Костянтинівки (Донецька область) в покинутому кар’єрі...
Кабінет міністрів України затвердив проект державного бюджету на...
У Міністерстві освіти підписано наказ про проведення апробації...

By Турій Роман 12 Вер, 2015 10:15


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +