Став відомим володар кубка міста із футзалу

By Людмила Баран 21 Бер, 2016 16:47

Схожі публікації

Loading...

У неділю, 20 березня, відбувся фінальний акорд футзальних змагань у місті Івано-Франківську – «SAV-сервіс» та «Алан» розіграли кубок міста.

Від самого початку матчу «Алан» намагався взяти м’яч під свій контроль та контролювати хід матчу, однак їхні суперники до такого були готові і раз за разом запиняли намагання «червоних».Після першого тайму  була перевага «SAV-сервісу» – 1:0, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

За 1 хвилину 50 секунд до завершення гри «Алан» перейшов на гру з 5-м польовим і вже за хвилину зрівняв рахунок – 1:1.

У  серії з трьох ударів команди по одному разу хибили, аж поки на дев’ятій спробі удар Віталія Пристая потягнув голкіпер – 8:7 у серії пенальті і «SAV-сервіс» вперше став володарем кубка Івано-Франківська.