Срібним призером чемпіонату України з боксу серед чоловіків став прикарпатець

Автор: Борис Марія

23 Лис, 2015 12:54

Спортивний комплекс “Нокаут” на Вінничині брав участь у боксерських поєдинках протягом чотирьох днів.

Понад 200 учасників з 23 обласних центрів були представлені на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. У десяти вагових категоріях спортсмени боролися за титул чемпіона та призера, – інформує ШВСМ.

Івано-Франківську область представляв вихованець школи вищої спортивної майстерності Яворський Ярослав.

Наш земляк у першому поєдинку переміг суперника з Житомира, де другий поєдинок довелося перемагати харківчанина Чаруту Нікіту.

У фіналі Яворський поступився Фатичу Максиму з Миколаїва посівши другу сходинку у ваговій категорії 52 кг.

Ярослав зайняв друге місце у турнірній таблиці українського боксу, ставши срібним призером чемпіонату України з боксу серед чоловіків.