Спростування: ТОВ “Скорзонера” не збирається платити Івано-Франківську за землю, бо і не повинне

By Вадим Войтик 16 Лют, 2015 11:31

Спростування: ТОВ “Скорзонера” не збирається платити Івано-Франківську за землю, бо і не повинне

Схожі публікації

Loading...

ТОВ “Скорзонера”, яке за результатами укладеного в 2010 році договору отримало в концесію майновий комплекс “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ”, не сплачує в бюджет міста земельні платежі.

Про це йшлося в публікації “Галки” від 30 січня цього року. Редакція без жодних власних оцінок процитувала документи, що є в її розпорядженні.

Зокрема, як стверджується в документах, ТОВ “Скорзонера” має право на експлуатацію (управління) цілісного майнового комплексу “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” терміном на 30 років. Проте, даним підприємством земельні платежі не сплачуються, що призводитиь до бюджетних втрат  в розмірі 711,0 тис. грн. на рік. 

Втім, днями редакція отримала листа від ТОВ “Скорзонера”, де ствердждується, що ні про яку шкоду бюджету не може бути й мови. А отже оціночне судження редакції про начебто “збиткування громади” не відповідає дійсності.

Редакція наводить текст спростування ТОВ “Скорзонера” в повному обсязі та приносить вибачення підприємству, якщо наведена вище інформація не відповідає дійсності.

При цьому, редакція нагадує, що відповідно до ч.1 ст.30 Закону України “Про інформацію”, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень. Оціночними, нагадував “Галці” колишній очільник “Скорзонери”, а нині  народний депутат Олександр Шевченко, є “висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані, зокрема з огляду на характер використання мовно-стилістичних засобів (вживання гіпербол, алегорій, сатири)“.
Схожі новини:

Верховна Рада намагається розглянути доопрацьований законопроект щодо повернення...
Геральдична палата представила новий дизайн українських гривень. Проект...
За п’ять місяців цього року Прикарпатські суб’єкти господарювання,...
Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді встановити штраф...

By Вадим Войтик 16 Лют, 2015 11:31


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +