Спецкомісія похвалила організацію харчування учнів 17-ої школи (ФОТО)

By Турій Роман 20 Бер, 2016 14:44

Спецкомісія похвалила організацію харчування учнів 17-ої школи (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківську триває комісійне обстеження організації харчування школярів міста.

Днями спецкомісія Департаменту освіти і науки перевірили їдальню 17 школи. Відгуки у ревізорів позитивні.

Відзначено чітку систематизацію калькуляційних карт на всі види страв (калькуляційні картки розроблені помісячно з урахуванням загальної вартості сировинного набору, ціни однієї страви, 40% націнки).

Спостерігається невідповідність вагових норм на користь дітей за рахунок вітамінізованих салатів та риби.

Проведено бракераж приготовлених страв, про що свідчить запис медичного працівника  Януш А. М. у журналі бракеражу готової продукції. Медичний працівник працює перший рік у школі. Керівник закладу відзначає відповідальне ставлення медичної сестри до виконання посадових обов’язків в частині організації харчування учнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шокуючі результати перевірки їдальні у 13-тій школі (ФОТО)

Приватний підприємець Гаврилів Г.В. щодня забезпечує за власні кошти гарячим харчуванням дітей із обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

За кількістю та асортиментом у шкільному буфеті переважають фасовані кондитерські вироби (30 найменувань, що становить 51% від загального асортименту страв); 27% від загального асортименту становлять вироби власного виробництва (випічка).

В асортименті кондитерських виробів наявні продукти, до складу яких входять харчові добавки. Протермінованої продукції не виявлено.

Відзначено дієву роботу керівника школи (Новікова Д.П.) у співпраці з приватним підприємцем, батьками щодо організації різноманітного та збалансованого гарячого харчування учнів. Створено умови для охоплення  різними видами харчування усіх вихованців школи.  Гарячим харчуванням щодня охоплено понад  50 % учнів. Кількість бажаючих учнів споживати гарячі страви щодня збільшується.

Укладено чіткий графік харчування учнів, які харчуються за кошти міського бюджету та за кошти батьків.

Контроль за додержанням графіка,  а також порядком під час приймання їжі учнями покладається на класних керівників та чергового учителя в обідній залі. Відзначено належно організовану роботу з учнями щодо дотримання ними культури поведінки за обіднім столом під час споживання їжі та у шкільній їдальні.

Книга відгуків та пропозицій розміщена на видному і доступному для споживачів місці.  Записи-відгуки  батьків, педагогів  позитивні. Дописувачами відзначено не тільки смакові якості приготовлених страв, а також  естетика оформлення страв, етика спілкування працівників харчоблоку Головатої Т.М., Прунько О.І. з учнями,  педагогами, батьками.

Приміщення для зберігання продуктів харчування у задовільному стані.

Холодильне обладнання утримується в чистоті з дотриманням товарного сусідства. На  продуктах харчування наявні позначення дати виготовлення та фасування продукції. Температурний режим контролюється. Проводиться своєчасне розморожування холодильного  обладнання.

Терези єдині з визначеним терміном повірки.Посуд використовується за призначенням, маркований, оновлений. Тарілки, чашки, столові прибори якісно помито.

Більше інформації про цю перевірку читайте тут.
Схожі новини:

Недавно юна українська співачка Аліна Гросу кардинально змінила свою...
Хто не уявляв, як ваш мобільний телефон падає...
Перша леді України МАрина Порошенко розповіла про свої...
Громадська організація “Євромайдан SOS”, котра була утворена під...

By Турій Роман 20 Бер, 2016 14:44


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +