Соціологи учергове замірили рівень довіри мешканців Івано-Франківська до ЄРЦ

By Вадим Войтик 2 Гру, 2014 11:26

Соціологи учергове замірили рівень довіри мешканців Івано-Франківська до ЄРЦ

Схожі публікації

Loading...

Соціологи оцінили ставлення мешканців міста до найбільшого муніципального управителя житла – КП «Єдиний розрахунковий центр», його ініціатив та господарської діяльності, змін у господарському житті міста загалом.

Опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології протягом жовтня 2014 року. Польовий етап тривав з 1 по 10 жовтня. Замовником виступив консорціум підрядних організацій та КП «ЄРЦ».

Результати ліквідації жеків та створення ЄРЦ оцінили як позитивні 22,6% відсотки опитаних, негативні – 18,6%. Ще 47% вважають, що змін не відбулося. При цьому у 2013 році позитивно оцінювали створення ЄРЦ 18%.

Найбільш позитивно оцінюють ідею зі створенням ЄРЦ іванофранківці віком від 18 до 29 років (28,4%). Найнегативніше ставляться до ліквідації жеків люди віком від 60 років.

За майновим станом та освітою найбільше прихильників ЄРЦ серед людей з достатком вище середнього та вищою освітою.

При цьому більшість мешканців міста стали вважати оптимальним утримання власного будинку саме силами ЄРЦ – 27,1%. Самоуправління готові обрати 23,3%, створити ОСББ хотіли би 13,5%, приватний жек готові обрати 8,4%.

Аналогічне опитування 2013 року показувало прийнятним управління від ЄРЦ лише для 17% мешканців. Цікаво що і досі, попри інформаційно-роз’яснювальну кампанію чинних норм законодавства, більшість франківців вважає, що будинок належить місту чи ЄРЦ.

У порівнянні з іншими міськими підприємствами ЖКГ найбільш прозорою вважають роботу КП «Івано-Франківськводоекотехпром» – 43,9%. Прозорістю ЄРЦ задоволені 30,8%, Івано-Франківськтеплокомуненерго вважає прозорим 26,3% громадян.

Щодо ефективності, місця розподілились аналогічно: 60,1% для Водоканалу, 36,2% – ЄРЦ, 30,5 – ТКЕ.

Як показало опитування, більшість мешканців, на жаль, не знайомі з ключовими ініціативами ЄРЦ, однак переважно їх підтримують. Мова йде про гарячу лінію, сайт Домівка та муніципальні програми благоустрою.

Для опитування була розроблена стратифікована випадкова 2-ступенева вибірка з квотним відбором на останньому ступені. Всього було опитано 610 респондентів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 4.1%.

Попереднє соціологічне дослідження проводилось соціологічною групою «Рейтинг» в жовтні 2013 року, нагадує прес-служба КП «ЄРЦ».
Схожі новини:

ПриватБанк продовжує перебувати у тренді. Нова акція фінансової установи...
Компанія “Оболонь” буде за контрактом виробляти свою продукцію...
Оператор газотранспортної системи Угорщини компанія FGSZ призупинив поставки...
Прилад для відеодіагностики трубопроводів придбало підприємство “Єдиний розрахунковий...

By Вадим Войтик 2 Гру, 2014 11:26


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +