Соціологи учергове замірили рівень довіри мешканців Івано-Франківська до ЄРЦ

By Вадим Войтик 2 Гру, 2014 11:26

Соціологи учергове замірили рівень довіри мешканців Івано-Франківська до ЄРЦ

Схожі публікації

Loading...

Соціологи оцінили ставлення мешканців міста до найбільшого муніципального управителя житла – КП «Єдиний розрахунковий центр», його ініціатив та господарської діяльності, змін у господарському житті міста загалом.

Опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології протягом жовтня 2014 року. Польовий етап тривав з 1 по 10 жовтня. Замовником виступив консорціум підрядних організацій та КП «ЄРЦ».

Результати ліквідації жеків та створення ЄРЦ оцінили як позитивні 22,6% відсотки опитаних, негативні – 18,6%. Ще 47% вважають, що змін не відбулося. При цьому у 2013 році позитивно оцінювали створення ЄРЦ 18%.

Найбільш позитивно оцінюють ідею зі створенням ЄРЦ іванофранківці віком від 18 до 29 років (28,4%). Найнегативніше ставляться до ліквідації жеків люди віком від 60 років.

За майновим станом та освітою найбільше прихильників ЄРЦ серед людей з достатком вище середнього та вищою освітою.

При цьому більшість мешканців міста стали вважати оптимальним утримання власного будинку саме силами ЄРЦ – 27,1%. Самоуправління готові обрати 23,3%, створити ОСББ хотіли би 13,5%, приватний жек готові обрати 8,4%.

Аналогічне опитування 2013 року показувало прийнятним управління від ЄРЦ лише для 17% мешканців. Цікаво що і досі, попри інформаційно-роз’яснювальну кампанію чинних норм законодавства, більшість франківців вважає, що будинок належить місту чи ЄРЦ.

У порівнянні з іншими міськими підприємствами ЖКГ найбільш прозорою вважають роботу КП «Івано-Франківськводоекотехпром» – 43,9%. Прозорістю ЄРЦ задоволені 30,8%, Івано-Франківськтеплокомуненерго вважає прозорим 26,3% громадян.

Щодо ефективності, місця розподілились аналогічно: 60,1% для Водоканалу, 36,2% – ЄРЦ, 30,5 – ТКЕ.

Як показало опитування, більшість мешканців, на жаль, не знайомі з ключовими ініціативами ЄРЦ, однак переважно їх підтримують. Мова йде про гарячу лінію, сайт Домівка та муніципальні програми благоустрою.

Для опитування була розроблена стратифікована випадкова 2-ступенева вибірка з квотним відбором на останньому ступені. Всього було опитано 610 респондентів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 4.1%.

Попереднє соціологічне дослідження проводилось соціологічною групою «Рейтинг» в жовтні 2013 року, нагадує прес-служба КП «ЄРЦ».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Будівельна компанія  «Альянс ІФ» пропонує можливість вільного перепланування...
ПриватБанк продовжує перебувати у тренді. Нова акція фінансової установи...
Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» розрахунковий центр спростовує...
У Нідерландах у листопаді поточного року відкриється перший...

By Вадим Войтик 2 Гру, 2014 11:26


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +