Сьогодні – всесвітній день стандартів

By Турій Роман 14 Жов, 2014 13:29

Сьогодні – всесвітній день стандартів

Схожі публікації

Загрузка...

Щороку 14 жовтня на знак визнання вкладу тисяч експертів, які використовують свій досвід та знання для розробки міжнародних стандартів, відзначається Всесвітній день стандартів, нагадують фахівці ДП “Івано-Франківськстандартметрологія”.

Можливо, ми не зауважуємо, але щодня, довкола нас існує дивний світ стандартів, які супроводжують нас у всьому. Не вірите? Погляньте, як проходить ранок цієї людини і ви здивуєтесь, як багато не помічали.http://www.iso.org/iso/ru/home/news_index/news_archive/news.htm?refid=Ref1898

Стандарти існують майже на все – починаючи з будильника і кави і закінчуючи зубною пастою та велосипедом. Кожний наш день – це мандрівка світом стандартизації.

Всесвітній день стандартів відзначається за ініціативи найбільших розробників стандартів: Міжнародної організації з стандартизації (ISO), Міжнародної електротехнічної комісії та Міжнародного союзу електрозв’язку разом з членами та партнерами.

 З метою привернути увагу до нагальних проблем світового суспільства щороку визначається гасло відзначення Всесвітнього дня стандартів. Цього року воно звучить як “Стандарти створюють рівні умови”. Таке гасло обране з метою привернути увагу до зусиль тих хто за допомогою стандартів створює рівні шанси на успіх, так би мовити надає “єдині умови гри” на ринку продукції та послуг всім учасникам, які дотримуються вимог стандартів.

Країни, які включили дотримання міжнародних стандартів у свою політичну концепцію і спосіб життя можуть забезпечити кращий захист свого населення і надати йому ширший асортимент якісної продукції з різних країн світу. Крім цього, ці країни дають можливість промисловості виходити на нові ринки, тим самим стимулюючи розвиток власної економіки.

Міжнародні стандарти корисні всім починаючи з величезних корпорацій і закінчуючи малим та середнім бізнесом. Адже стандарти допомагають у освоєнні нових технологій, застосовувати передовий досвід та конкурувати на світовому рівні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 14 Жов, 2014 13:29


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +