Скіцко і його “Ураган” здобуває першу перемогу в Екстра-лізі

13 Sep, 2014 14:02

Іван Скіцко та його підопічні здобули першу перемогу в Екстра-Лізі. У Сумах прикарпатці розгромили “СумДУ” 1-6.

Доля гри була вирішена ще в першому таймі, який завершився з рахунком 1-4. Забивали Боргун, Горбатий, Зварич та Корсун. Щоправда ще до перерви іванофранківці втратили одного з лідерів – Андрія Сімку. Його вилучили після двох попереджень. Другу з них, до речі,  він отримав після розмов з арбітром, коли сумчани забили гол у ворота прикарпатців.

У другому таймі господарі змінили голкіпера, та це не допомогло. Зокрема Ігор Корсун провів п’ятий м’яч. А ближче до екватора 20-ти хвилинки Михайло Зварич забив вшосте. За хвилину до кінця гри він мав нагоду забити 12-ти метровий, та поцілив у голкіпера.

До речі декілька іванофранківців, зокрема, й колишні “ура-фани”, котрі зараз працюють чи навчаються в Харкові, приїхали підтримати улюблену команду до Сум.