Швейцарська компанія запропонувала концепцію переробки сміття для області

By Людмила Баран 20 Бер, 2015 17:24

Швейцарська компанія запропонувала концепцію переробки сміття для області

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

В облдержадміністрації 20 березня відбулася презентація німецько-швейцарського проекту щодо переробки твердих побутових відходів. Представник компанії ESilCo AG  Ернст Зільхер запропонував концепцію збору й утилізації сміття на Прикарпатті.

За словами Зільхера, на полігонах Івано-Франківської та Львівської області назбиралося 1,1 мільярда тонн сміття. В кожній з областей слід побудувати по заводу з переробки відходів, який опрацювуватиме вже накопичені та ті, що назбируються щодня.

Аби оптимізувати збір відходів, слід машина має покривати відстань не більше 60 кілометрів і виїжджати двічі на день. Далі – вивантажувати відходи на інший транспорт на спеціальній станції. Крім того, варто перевозити спресоване сміття у контейнерах залізницею

Також важливо організувати у районах пункти сортування сміття. Скло, метал, пластик,папір можна розподіляти, переробляти і використовувати повторно. Інше сміття – спалювати, а продукти згоряння переробляти. На заводах також перероблятимуться екологічно небезпечні відходи, що десятиліттями накопичувалися на полігонах регіону.

Представник компанії ESilCo AG також розказав про роботу їхнього сміттєперобного заводу у Кельні (на фото),будівництво якого свого часу коштувало 1,4 мільярди німецьких марок. Завод працює у напрямку зменшення викидів продуктів згоряння відодів у повітря.

завод з переробки сміття кельн

Як повідомляють в ОДА, компанія ESilCo AG зареєстрована у Швейцарії, працює на ринку екологічних проектів, зокрема, з переробкою (реалізацією) та спалюванням побутових і інших відходів більше 20 років у таких країнах, як Сербія, Чорногорія, Польща, Канада, Німеччина, Алжир.

Компанія займається консультуванням органів державної влади для будівництва установок з переробки відходів, визначає основні вимоги до підрядників, допомагає проводити тендери, навчає працівників, що займаються сортуванням, спалюванням і переробкою сміття.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що відключення електроенергії споживачам в...
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), асоціації власників житлових...
“Укрзалізниця” підготувалася до зимових перевезень.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах...

By Людмила Баран 20 Бер, 2015 17:24


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +