На шляху до самоуправління – мешканці одного з найвищих будинків міста визначаються про спільне майбутнє (ФОТО)

By Турій Роман 19 Лют, 2016 09:45

На шляху до самоуправління – мешканці одного з найвищих будинків міста визначаються про спільне майбутнє (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

Ввечері 18 лютого відбулися збори мешканців 14-поверхового будинку на Хоткевича 44а – одного з найбільших багатоквартирних домів міста.

На збори запросили представників управителя – “Муніципальної інвестиційної управляючої компанії”. Один з організаторів зібрання, Ігор Ткач нагадав присутнім, що згідно чинного законодавства до 1 липня 2016 року мешканці мусять визначитися з управителем будинку, інакше такого їм може призначити влада. І хоча з управителем можна визначитися і після цієї дати, Ткач вважає за доцільне якомога скоріше детально вивчити проблемні питання у будинку, передають кореспонденти “Галки” з місця події.

Для цього запропонував створити комісію, у яку погодилися увійти представники МІУКу, і обстежити підвали, коридори та горище будівлі, стан сходової клітки тощо. Виходячи з підсумкового висновку люди будуть вирішувати – що варто ремонтувати, і звідки на це залучати кошти – з міського бюджету чи інших джерел. Згодом ймовірно люди з цього будинку дійдуть і до питання об’єднання у певну організацію.

“Приходить та пора, що у всіх радянських будинках треба вияснювати – хто власник, хто балансоутримувач, а хто квартиронаймач, і як тримати майно в порядку. Бо даний будинок в тому виді, в якому є, ніяк не прийнятий аби називати “цивілізоване спільне проживання”. Але поверхневий огляд каже, що здійснити покращення просто за рахунок мешканців, скидатися – це нереально”, – каже Ткач.

У свою чергу представники Муніципальної управляючої компанії підтримують ініціативи мешканців та усіляко сприяють їм в ухвалені будь-яких колективних рішень щодо утримання будинку. В тому числі – щодо визначення управителя. Таку позицію підприємство, що є правонаступником ЄРЦ займало від початку своєї роботи.

“Ми з готовністю сприймемо будь-яке рішення щодо вашого будинку. Більше того, МІУК щороку за рахунок коштів міста надає чималу поміч в утримання багатоповерхівок. Зокрема у вашому будинку було встановлено новий ліфт, який не працював роками”, – заявив заступник директора МІУК Олександр Качанко.

Втім, судячи з настрою учасників зборів, управляти будинком продовжить комунальна компанія.
Схожі новини:

У Києві відбувся п’ятий щорічний феміністський марш, присвячений...
Дизайнер Джіо Джон Маллор вирішив випустити у вільний...
Чоловічий журнал “Esquire” склав список найсексуальніших нині живих...
Це новий рівень кохання. Шукайте себе у цих...

Loading...
By Турій Роман 19 Лют, 2016 09:45


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +