Школярі Франківська продовжують боротьбу за 80 тисяч гривень

01 Гру, 2014 12:16

У суботу, 29 листопада, відбувся четвертий ігровий день Шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК “Ураган”.

КАТОЛИЦЬКА ЗШ – ЗШ №26 – 3:9
Перший матч четвертого ігрового дня видався на славу. Ще б пак! Адже школи-садочки продемонстрували неабияку футзальну міць. Команди відразу кинулися в атаку, тому й не дивно, що вже перші хвилини увінчалися голами. Спершу вперед вирвалася Католицька школа, але відповідь від ЗШ №26 не забарилася, яка й “відправила” один за одним м’ячі супернику. До гольової феєрії 26-ї школи долучилися Віталій Палійчук та Дмитро Федик із хет-триками, не пасли задніх і Максим Панасюк, Михайло Мусіловський та Петро Остафійчук. Католицька школа продемонструвала не менш амбітну та цікаву гру, і відразу ж знайшла своїх героїв – Тараса Березецького, Іллю Стефініна й Антона Вдовичина. Голи хлопців були майстерними, проте не принесли бажаної перемоги.

ЗШС №8 – ЗШС №9 – 1:2
В другому матчі зустрілися теж школи-садочки. Команди включилися у гру обережно, зосередилася в центрі майданчика і не поспішали до воріт одне одного. В першому таймі суперники так би й розписали нульову нічию, проте на12-ій хвилині Богдан Редушко влучним пострілом відкрив рахунок і вивів ЗШС №9 вперед. Отримавши перевагу, школярі 9-ї школи розпочали грати впевненіше. Невдовзі Богдан Редушко забив свій другий гол, але ЗШС №8 вдалося відіграти один м’яч на завершальних хвилинах поєдинку. Проте єдиного гола не вистачило, щоб встановити паритет.

ЗШ №10 – УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1 – 2:1
Одразу було помітно, що на майданчику зустрілися два рівні суперники, які боролися з першої і до останньої хвилини. Загалом поєдинок видався напруженим. З перемінним успіхом суперники штурмували ворота одне одного, але рахунок вдалося відкрити тільки на 11-ій хвилині завдяки голу вихованця ЗШ №10 Олександра Кавінського. Проте вже за лічені хвилини на табло – 1:1, зрівняти рахунок вдалося Олегу Андрійчуку. Та ЗШ №10 не відступала і таки виборола бажану перемогу, який приніс м’яч Владислава Ворони.

ЗШ №25 – ЗШ №15 – 1:6
Матч розпочався з гострих атак ЗШ №15, яка вже на 6-ій хвилині завдяки Назарію Тарасевичу відсвяткувала перший гол. Незабаром до нього приєднався Роман Бабіїв, а на 13-ій хвилині Павло Скіцко забив і третій гол. ЗШ №25 не залишалося нічого іншого, як захищати свої ворота від ударів суперника. А на початку другого тайму 25-ій школі таки вдалося “пробити” голкіпера ЗШ №15 – відзначився Юрій Черкас. На це 15-а школа відразу відповіла ще трьома голами – дублем вистрілив Роман Бабіїв, а Павло Скіцко оформив хет-трик.

ЗШ №16 – ЗШ №18 – 1:7
Чинний шкільний чемпіон ЗШ №18 – команда, яка минулого сезону демонструвала неймовірні футзальні звитяги, видовищні і розгромні перемоги. Свій дебютний матч четвертого за ліком шкільного турніру ЗШ №18 зіграла на очікувано високому рівні. Не обійшлося, як завжди, без невгамовних братів Бельбасів – Юрій “наколотив” у ворота суперника аж 5 голів. Данило Зеленчук записав на свій бомбардирський рахунок дубль. Втім, варто відзначити і зусилля ЗШ №16, яка зуміла розмочити рахунок завдяки голу Вадима Етюка.