Школа № 21 отримала нову директрису

By Людмила Баран 31 Бер, 2015 18:05

Школа № 21 отримала нову директрису

Схожі публікації

Загрузка...

Атестаційна комісія з тридцяти представників освітніх закладів міста таємним голосуванням обрала нову директрису для 21-школи. Нею стала методистка управління освіти Олександра Савка.

Як відомо, на цю вакансію висували дві кандидатури. Вчительський колектив просив призначити заступницю колишнього директора  Олександру Лесюк.  Працівники школи та представники батьківського комітету прийшли на засідання комісії, оскільки переживали, що процедура голосування буде непрозорою.

«Ми вже багато років працюємо пліч-о-пліч . В нашій школі склалися особливі традиції, -розповіла комісії Олександра Лесюк. – Степан Осипович започаткував традиції, які планую продовжувати. Я – частина колективу, я не була за його межами. В мене є бачення того, як представляти школу на рівні міста, області та, можливо, країни».

Також кандидатка на посаду директора розповіла, що планує втілити понад десяток проектів для розвитку школи. Зауважила, що знайшла меценатів для ремонту даху. Крім того, вже закуплені матеріали на реконструкцію санвузлів.

«На посаді директора планую насамперед допрацювати діючий навчальний план школи, проаналізувати роботу закладу, а потім розробити нову стратегію роботи, залучивши до неї всіх учасників навчального процесу», – зазначила у своєму виступі перед членами комісії Олександра Савка.

Також вона наголосила на потребі впровадження у школах інформаційно-комунікаційних технологій та використовування їх вчителями на уроках. На думку, Савки сучасного й успішного учня може виховати лише сучасний учитель.

«Різні люди, між ними важко вибрати. Заступник бачить себе як продовжувач, але не треба боятися приймати нові рішення, люди мають бути нові, цього не треба боятися. Хоча, слід врахувати, що людям у новому колективі може бути складно себе реалізувати», – прокоментував виступи претенденток член комісії Ігор Дейчаківський.

Голосування відбувалося за участі 29 членів атестаційної комісії. Олександра Лесюк отримала 7 голосів “за”, 14 “проти” та 8 “утримався”. Олександра Савка одержала 22 голоси “за”, 14 “проти” та 0  “утримався”.

Наприкінці засідання начальниця управління освіти Наталія Микула розповіла про нове положення про атестацію закладів освіти, відповідно до якого у складі комісії повинно бути не менше третини представників  громадськості.

«Буде дуже правильно, якщо буде проголосоване зміна до законодавства, і діятиме нова процедура  вибору директорів, згідно з якою в атестаційній комісії зможуть брати участь і батьківські комітети», – зауважила чиновниця.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Архівне відео з випускного Івана Дорна уже стало...
Електронна база шкільних підручників від міністерства освіти дозволить...
В онлайн-доступі розміщено електронні версії підручників для 9...
Ветерани АТО та їхні сім’ї отримали можливість пройти безкоштовне...

Loading...
By Людмила Баран 31 Бер, 2015 18:05


Загрузка...

  1. Галина Квітень 1, 15:29

    Дивлячись на те що відбувається зараз в 21школі ,про призначення нового директора,нічого в нашій країні не міняється.Назначили з управління освіти свою методистку(доречі чоловік якої працює в цьому ж управлінні заступником Микули) і прошу “любити і жалувати.”А думки колективу вже ніхто й не питає.Напевно нова директорка краще знає як керувати школою(досвід роботи в кабінеті методиста дуже суттєвий).

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +