Щоб зменшити шкідливий вплив на довкілля Бурштинською ТЕС витратили п’ятнадцять мільйонів гривень

By Борис Марія 9 Лют, 2016 20:06

Щоб зменшити шкідливий вплив на довкілля Бурштинською ТЕС витратили п’ятнадцять мільйонів гривень

Схожі публікації

Loading...

Попри борг Енергоринку перед ДТЕК Бурштинською ТЕС більше 1 млрд грн станція реалізувала в повному обсязі не тільки річну ремонтну кампанію вартістю 400 млн грн, а й екологічну програму.

На зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу, зменшення обсягів складування золи, нарощування діючих золовідвалів без виділення додаткових ділянок землі і мінімізацію негативного впливу на водні ресурси ДТЕК направив понад  15 млн грн, інформують на сайті Бурштинської міської ради.

У 2015 році для охорони атмосферного повітря на Бурштинській ТЕС виконано капітальний ремонт  електрофільтру енергоблоку №6 та поточні ремонти електрофільтрів ще на семи енергоблоках. Завдяки цьому, викиди твердих частинок в повітря зменшаться на 700 тон за рік. Загальна вартість ремонтів електрофільтрів становила 7,6 млн грн.

Важливими проектами минулого року стали переоснащення системи пневмозоловидалення на п’яти енергоблоках і ремонт пошкоджених ділянок золопроводів. Це не тільки забезпечить стабільну роботу електрофільтрів даних енергоблоків, а й дасть змогу енергетикам відбирати більше сухої золи для споживачам й, таким чином, зменшити складування золи на золовідвалах. Ці роботи коштували станції 6,9 млн грн.

У 2015 році на Бурштинській ТЕС замінили 430 світильників з ртутними лампами на світлодіодні, які є максимально економними та не наносять шкоди навколишньому середовищу (вартість заміни ламп – 400 тис. грн).

У 2016 році найбільшим проектом буде подальше нарощування золовідвалів №№ 1,2,3 вартістю 25,75 млн грн. Це дозволить збільшити термін експлуатації діючих золовідвалів на 5-9 років та складувати золу без додаткового виділення землі. Під час будівельних робіт нарощування 9 та 10 ярусів золовідвалу №3, передбачено також регулярне зволоження спеціальними машинами осушених ділянок золовідвалу, вже зараз змонтовано ефективну систему пилеподавлення. Тому, при несприятливих метеоумовах (відсутність опадів, сильний вітер) пиління від золовідвалу буде відсутнє.

Усього, з 2012 року після приватизації Бурштинської  ТЕС, ДТЕК інвестував в екологічні проекти на станції 21 млн дол. США.
Схожі новини:

У Мексиці представили лінзи, розроблені спеціально для незрячих...
Центр громадського здоров’я МОЗ України підготував 12 простих кроків...
Співробітники Університету Декарта в Парижі, учасники Міжнародного кардіологічного...
Пропонуємо вам добірку лайфхаків, які можуть трохи або...

Loading...
By Борис Марія 9 Лют, 2016 20:06


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +