Щеплення проти поліомієліту проводять лише за згодою батьків, – головний медик області

By Людмила Баран 26 Жов, 2015 12:47

Щеплення проти поліомієліту проводять лише за згодою батьків, – головний медик області

Схожі публікації

Loading...

Протягом трьох тижнів в області триватиме щеплення дітей від поліомієліту. Голова Департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко говорить, що вакцинувати дітей будуть лише за згодою їхніх батьків чи опікунів. 

“Щеплення проводяться лише після огляду дитини за інформованою згодою одного з батьків або іншого законного представника дитини, – зауважує директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко. – Заклади охорони здоров’яобласті активно взялися до здійснення додаткової імунізації населення проти поліомієліту. На сьогодні є вже ряд дільниць, переважно невеликих, на яких за тиждень вакциновано усіх тих, хто підлягав на щепленню”.

Перший тур додаткової імунізації дітей молодшого віку (від 2 місяців до 6 років) розпочався 19 жовтня, повідомляє Департамент охорони здоров’я ОДА.

Вакцинація в області відбуватиметься в три раунди. У першому та другому раундах імунізуватимуть дітей віком від 2 місяців до 6 років.

Третій раунд – розширений, на якому, відповідно до рекомендацій ВООЗ залучатимуть дітей віком від 2 місяців до 10 років.

Усі діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною. Потім, не менше, ніж через 2 тижні, розпочнуть щеплення живою, оральною вакциною в рамках додаткової турової імунізації.

Додаткова імунізація розпочата як відповідь на спалах поліомієліту, що зафіксований в Україні у сусідній Закарпатській області, де захворіло двоє дітей.

Спалах виник через те, що рівень вакцинації дітей в Україні є найнижчим у світі (2014 рік – близько 40%, 9 місяців 2015 років – 18%, що нижче ніж у Нігерії, Пакистані, Афганістані, Сирії) та викликаний мутованим вірусом поліомієліту, що циркулює в Україні понад два роки.

Поліомієліт – важке вірусне захворювання, що вражає нервову систему людини. Для бактерій, вірусів не існує кордонів, не існує меж окремих областей, а,отже, сьогодні кожна дитина України перебуває в зоні небезпеки захворіти на поліомієліт. Але найбільша ця небезпека для дітей до 6 років.

 
Схожі новини:

Вчені встановили, що від продуктів, які вживає людина,...
У Ростові-на-Дону правоохоронці вирішують питання про позбавлення батьківських...
 Зірка поліції Людмила Мілевич, яку вже добре знають...
У Чернівцях головного лікаря госпіталю Манолія Мігайчука вкинули...

By Людмила Баран 26 Жов, 2015 12:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +