Ще один прикарпатський нардеп працює в інтересах Коломойського?

By Вадим Войтик 9 Бер, 2015 07:29

Ще один прикарпатський нардеп працює в інтересах Коломойського?

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики зірвав розгляд урядового законопроекту, спрямованого на зменшення кворуму загальних зборів акціонерних товариств. 

Відповідно до пояснювальної записки, метою законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту майнових прав акціонерів» є зниження вимоги щодо участі акціонерів у загальних зборах такого товариства для наявності кворуму до рівня світової практики та розблокування прийняття рішень, що дозволить проводити збори сукупним власникам 50 і більше відсотків простих акцій товариства (до цього моменту норма була не менше 60 відсотків голосуючих акцій).

Голова ВР дав відповідне доручення профільному комітету розглянути цей законопроект і прийняти рішення про його винесення на розгляд народних депутатів.

Проте, як повідомляє нардеп і відомий журналіст Сергій Лещенко, законопроект комітет не розглядав, оскільки на чергове засідання прийшло лише два депутати.

Очолює комітет з питань економічної політики уродженець Івано-Франківська, давній друг Арсенія Яценюка та бізнес-партнер Коломойського Андрій Іванчук. Заступником голови комітету є депутат Юрій Соловей.

Держава володіє у “Укрнафті” 50%+1 акцією, а дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський – 42%. Оскільки зараз для проведення загальних зборів акціонерів необхідно 60%+1 акція, Коломойський може блокувати такі збори. Без зборів неможливо прийняти рішення про виплату державі дивідендів.

Як відомо, з олігархом Ігором Коломойським ЗМІ пов’язують також народного депутата Олександра Шевченка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Вадим Войтик 9 Бер, 2015 07:29


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +