“Шахтар” виграв перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи

Автор: Турій Роман

10 Бер, 2016 22:41

Донецький Шахтар виграв перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи у Андерлехта.

В поєдинку, який складався для команди Луческу більш ніж вдало, гірники трохи полоскотали нерви своїм уболівальникам, проте, все ж завершили його з досить комфортним для себе результатом, пише Чемпіон.

На 21-й хвилині гол для Шахтаря “створив” молодий Віктор Коваленко, який свій вихід сам на сам не реалізував, проте з гри не виключився, не дав м’ячу вийти за межі поля, а після цього викотив його на Тайсона. Бразильцеві ж залишалося лише продемонструвати свою техніку і забити в дальній кут.

Світлина – ФК Шахтар

А вже за три хвилини м’яч вдруге опинився у сітці воріт гостей. Цього разу відзначилась оборонна лінія команди Луческу: Срна виконав фірмовий навіс з флангу, а Кучер виграв повітря і подвоїв рахунок.

Але і на цьому команда румунського Містера не зупинилася і продовжила тероризувати ворота Прото. Гольові моменти були у Феррейри, Едуардо і Малишева, однак до перерви більше голів уболівальники не побачили.

А ось після перерви господарі трохи розслабились, і це ледь не зіграло проти них злий жарт. Андерлехт почав діяти більш розкуто, П’ятову все частіше доводилось вступати у гру, і в одному з епізодів на 68-й хвилині гірники пропустили прикрий м’яч, автором якого став Ашипмонг.

Цей гол трохи “розбуркав” донецький клуб, Шахтар почав грати так, як робив це у першому таймі, і Андерлехт знову “поплив”. На 78-й хвилині після кутового третій гол у ворота суперника відправив Едуардо, в кінцівці хороші моменти були у Бернард і Нема, однак до фінального свистка рахунок залишився незмінним.

У підсумку, команда Луческу здобула комфортні 3:1, про які обережно можна говорити, як про хороші шанси на вихід до чвертьфіналу.