Серцево-судинні захворювання найчастіше призводять до інвалідності

By Людмила Баран 10 Лип, 2014 12:09

Серцево-судинні захворювання найчастіше призводять до інвалідності

Схожі публікації

Loading...

На першому місці серед усіх випадків призначення групи інвалідності – захворювання серцево-судинної системи. Інсульти, інфаркти – це ті хвороби, через які пацієнти часто отримують 1-групу.

В Івано-Франківську протягом останніх 5 років показники виходу на інвалідність в працездатному віці не зростають. Вони навіть є нижчими за обласний і загальнодержавний відсоток.

 Призначення інвалідності внаслідок загального захворювання у 2013 році складала 80% випадків, у 2012 – 82%.

«Нас дуже турбує така категорія, як інваліди дитинства. У 2013 році по Івано-Франківську було 120 таких інвалідів, тобто 17,2% людей, які вперше отримали групу інвалідності. Такий показник по області – 13,8%, а по Україні – 9,3%», – наголошує Наталія Ветоха, головний лікар міської поліклініки №3, спеціаліст з експертизи тимчасової і стійкої непрацездатності

За її словами, у 2013 році зменшилася кількість інвалідів із числа військовослужбовців. Хоча через нинішні події у державі такий показник незабаром може зрости.

Вона розповідає, що на першому місці серед усіх випадків призначення групи інвалідності – захворювання серцево-судинної системи. Великий процент населення хворіє гіпертонічною хворобою, як наслідки – інсульти, інфаркти. А це ті хвороби, через які пацієнти часто отримують 1-групу.

Хоча протягом останніх трьох років первинний вихід на інвалідність через серцево-судинну систему в працездатному віці зменшився на 1,2%. Лікар пояснює це тим, що у суспільстві велику увагу приділяють профілактиці захворювання, проведенню днів здоров’я. Людям пояснюють, наскільки важливо регулярно вимірювати тиск і все це дає свої результати.

На другому місці призначення інвалідності – онкологічні хвороби і ці показники, на жаль, ростуть з кожним роком, збільшується кількість інвалідів працездатного віку, до 39 років.

Третє місце посідають захворювання кістково-м’язової системи, переважно деформуючі артози, остеохондрози. На четвертому місці – травми та отруєння і, з року в рік, п’яте місце завжди займають захворювання розладів психіки та поведінки.
Схожі новини:

У штаті Мічіган, США, в одному з місцевих...
Дружина президента США Мішель Обама прибула з візитом...
Комбат “Дніпра-1″, депутат від “Народного фронту” Юрій Береза...
Український співак та колишній учасник гурту “Пара Нормальних”...

Loading...
By Людмила Баран 10 Лип, 2014 12:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +