Серцево-судинні захворювання найчастіше призводять до інвалідності

By Людмила Баран 10 Лип, 2014 12:09

Серцево-судинні захворювання найчастіше призводять до інвалідності

Схожі публікації

Loading...

На першому місці серед усіх випадків призначення групи інвалідності – захворювання серцево-судинної системи. Інсульти, інфаркти – це ті хвороби, через які пацієнти часто отримують 1-групу.

В Івано-Франківську протягом останніх 5 років показники виходу на інвалідність в працездатному віці не зростають. Вони навіть є нижчими за обласний і загальнодержавний відсоток.

 Призначення інвалідності внаслідок загального захворювання у 2013 році складала 80% випадків, у 2012 – 82%.

«Нас дуже турбує така категорія, як інваліди дитинства. У 2013 році по Івано-Франківську було 120 таких інвалідів, тобто 17,2% людей, які вперше отримали групу інвалідності. Такий показник по області – 13,8%, а по Україні – 9,3%», – наголошує Наталія Ветоха, головний лікар міської поліклініки №3, спеціаліст з експертизи тимчасової і стійкої непрацездатності

За її словами, у 2013 році зменшилася кількість інвалідів із числа військовослужбовців. Хоча через нинішні події у державі такий показник незабаром може зрости.

Вона розповідає, що на першому місці серед усіх випадків призначення групи інвалідності – захворювання серцево-судинної системи. Великий процент населення хворіє гіпертонічною хворобою, як наслідки – інсульти, інфаркти. А це ті хвороби, через які пацієнти часто отримують 1-групу.

Хоча протягом останніх трьох років первинний вихід на інвалідність через серцево-судинну систему в працездатному віці зменшився на 1,2%. Лікар пояснює це тим, що у суспільстві велику увагу приділяють профілактиці захворювання, проведенню днів здоров’я. Людям пояснюють, наскільки важливо регулярно вимірювати тиск і все це дає свої результати.

На другому місці призначення інвалідності – онкологічні хвороби і ці показники, на жаль, ростуть з кожним роком, збільшується кількість інвалідів працездатного віку, до 39 років.

Третє місце посідають захворювання кістково-м’язової системи, переважно деформуючі артози, остеохондрози. На четвертому місці – травми та отруєння і, з року в рік, п’яте місце завжди займають захворювання розладів психіки та поведінки.
Схожі новини:

Черкаський завод “одягнув” бійців батальйону “Донбас” у нову...
Американська редакція журналу Forbes опублікувала свіжий рейтинг мільярдерів,...
24 квітня міськвиконком ухвалив рішення надати дозвіл на облаштування...
Додаткові заходи контролю за електронними пристроями, введені напередодні...

Loading...
By Людмила Баран 10 Лип, 2014 12:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +