Середній розмір пенсій на Прикарпатті у липні складає 1 368 гривень

By Турій Роман 19 Лип, 2014 09:28

Схожі публікації

Загрузка...

На засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в області 18 липня підвели підсумки роботи у першому півріччі й проаналізували стан виконання плану надходжень, фінансування та виплати пенсій, погашення заборгованості.

За результатами роботи цього року в області забезпечено стабільність пенсійних виплат для 366 тис. пенсіонерів в сумі  понад 3 млрд. грн., що на 132,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2013 року. З початку року призначено 7,9 тис. нових пенсій (торік було 7,2 тис.) та проведено 6,7 тис. перерахунків відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а також 4,2 тис. інших перерахунків пенсій. Призначено також 197 пенсій за особливі заслуги перед Україною, підготовлено і направлено до Пенсійного фонду України 105 формулярів для призначення пенсій за міжнародними угодами.

Середній розмір пенсій в області склав 1368 грн.

На посиленому контролі виплата пенсії громадянам, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів, захоплених терористами. Забезпечено виплату пенсій  39 особам, які переїхали з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також із Донецької (47) та Луганської (12) областей.

Анатолій Анатолійович наполягав на збереженні позитивних тенденцій і динаміці основних показників з наповнення бюджету Пенсійного фонду України. Адже зібрано власними силами близько 1,5 млрд. грн., що дало змогу виконати план на майже 105 %.

В умовах нестабільної економічної ситуації ще недостатні темпи росту фонду оплати праці, низький рівень заробітних плат, і це  не сприяє нарощенню доходів. Зросла і загальна сума заборгованості до Фонду – внаслідок невідшкодованих сум виплачених пільгових та наукових пенсій боржниками, які перебувають в різних процедурах банкрутства. При цьому помітні тенденції до скорочення боргів економічно активних платників. Якщо врахувати, що це кожна четверта гривня від усієї заборгованості, то можна дійти висновку про ще не вичерпані та не задіяні резерви для скорочення дотації області Пенсійним фондом України.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в області спрямував територіальних керівників на раціональне використання коштів. А цьому мають сприяти і конкретні дії, зазначені в рішенні колегії. Він зобов’язав у повному об’ємі реалізувати  усі передбачені законодавством організаційні та адміністративні заходи задля виконання бюджету з власних доходів та надходження коштів з окремих видів господарських операцій.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Американська редакція журналу Forbes опублікувала свіжий рейтинг мільярдерів,...
З допомогою благодійно-мистецького проекту “Гуцульські зґарди – на...
Право експорту продукції на ринки Європейського Союзу станом...
Вчора, 12 серпня, депутати ВР заслухали в стінах...

Loading...
By Турій Роман 19 Лип, 2014 09:28


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +