Серед учасників виборчих змагань виявлені технічні кандидати

By Людмила Баран 25 Тра, 2014 08:30

Схожі публікації

Loading...

Цьогорічні позачергові вибори Президента — одні з найчисельніших за кількістю кандидатів. Як стверджує Комітет виборців України, велика частка з них — технічні кандидати.

У травні у виборчій боротьбі  бере участь 21 кандидат на пост Президента України.   За кількістю кандидатів цьогорічні позачергові вибори  поступаються лише  кампанії  2004 року,  коли  балотувалися 24 особи.

До 2 травня включно кандидати мали право подати до ЦВК заяву про відмову брати участь у виборах. Це зробили Олег Царьов та Наталя Королевська

Петро Симоненко, Зорян Шкіряк та Олександр Клименко зробили заяви про зняття з виборів пізніше встановленого законодавством терміну. Ці звістки  не мають правових наслідків. Імена кандидатів залишатимуться у бюлетені та загалом у процесі виборів.

На початку передвиборчої кампанії голова правління КВУ Олександр Черненко повідомляв: “Ми не очікували, що технічних кандидатів буде так багато – більше навіть, ніж на попередніх виборах. Це свідчення того, що в цій кампанії ставка кандидатів буде на якісь технології. Вони хочуть отримати контроль у комісіях, і таких кандидатів буде декілька. Більшість технічних кандидатів зареєстровані, щоб потім продати свої квоти у комісіях”, – заявив голова правління КВУ Олександр Черненко.

Цю думку згодом підтвердили спостереження Моніторингово-аналітичної групи “ЦИФРА”, яка підрахувала кількість ротацій між представниками кандидатів у дільничих виборчих комісіях. Встановлено наявність суттєвих зв’язків на загальнонаціональному рівні між кандидатами Тимошенко-Маломужем-Шкіряком та Порошенком-Клименком-Куйбідою. З 6 по 14 травня представники цих кандидатів змінили кандидата, якого вони представляли в комісії на момент її створення.

Найінтенсивнішою є взаємодія між Тимошенко Ю.В. і Шкіряком З.Н. – 1126 взаємних переходів (585 від Тимошенко Ю.В. до Шкіряка З.Н. і 541 у зворотньому напярмку). На такому ж рівні – 1118 взаємних переходів – зафіксовано між кандидатами Тимошенко Ю.В. і Маломужем М.Г..

Кандидат у президенти Порошенко П.О. найактивніше взаємодіє із кандидатами Куйбідою В.С. (387 взаємних переходів) та Клименком О.І. (372 взаємних переходи).

 

 

 
Схожі новини:

В ізраїльській пресі з’явилося повідомлення про те, що...
20 червня, на конференції Івано-Франківської міської організації «УДАР...
Президент Петро Порошенко заявив, що він найщасливіший чоловік...
Телевізійна служба новин наводить інформацію про результати другого...

Loading...
By Людмила Баран 25 Тра, 2014 08:30


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +