Рятувальники розповіли про свою службу вихованцям авіатабору

By Турій Роман 2 Сер, 2015 18:50

Рятувальники розповіли про свою службу вихованцям авіатабору

Схожі публікації

Loading...

В дитячо-юнацькому вишкільному таборі «Чота крилатих», що у мальовничому селі Луквиця Богородчанського району, побували у гостях  працівники У ДСНС в області

  Рятувальники розповіли  про специфіку професії рятувальни­ка, яка вимагає мужності та фізичної ви­т­ривалості, адже доводиться пра­цю­вати в екстремальних умовах, ризикуючи власним здоров’ям, а то й життям.  Також діти дізналися  про випа­дки пожеж та інших надзвичайних ситуа­цій, які трапилися на терито­рії обла­сті, про діяльність «Народної служби порятунку 101», про три­вожні ви­їзди рятувальників на ліквідацію надзвичайних ситуацій та надання допомоги людям, котрі по­трапили в біду. Також їм нагадали основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебез­пе­чних предметів, користуванні еле­ктро- та газо­ви­ми приладами,  ря­тувальники не ом­инули увагою і небезпеки, пов’я­за­ні з проведенням літніх канікул.

 А потім розпочалося найцікаві­ше: демонстрація  пожежно-ряту­ва­­льного спорядження та обладна­ння, а також бойового одягу, яким рятувальники користуються під час гасіння пожеж і надання допо­мо­ги  на водних об’єктах, у горах.

Велику цікавість у дітей викли­кав виступ гірських рятувальників, які продемонстрували їм своє обладнання, а також розповіли про спе­цифіку порятунку людей в гір­сь­­кій місцевості та на гірських  шви­дкоплинних річках, продемонструвавши свою розповідь практичними діями. Не менш цікавим було ознайомлення із піротехніками, адже знешкодження вибухонебезпечних предметів, які залишилися на території області з часів двох воїн, теж належить до робіт, пов’язаних з ризиком для життя, і вимагає  зосередженості, мужності і високого професіоналізму.

  Під час цієї зустрічі рятуваль­ни­­ки не тільки розповідали про специфіку пожежно-рятувальної служби, а й відповідали на різноманітні запитання, адже дітей цікавили  всі то­нкощі професії, а та­­кож те, в яких вищих  навчальних за­кладах мо­жна отримати відповідну освіту. Тож самі діти зізнаються, що вони ді­зналися багато цікавого і корисного, і по-новому відкрили для себе професію рятувальника. Також діти краще зрозуміли  всю ва­жливість дотримання правил безпеки життєдіяльності, дізналися, як вбе­регти себе і оточуючих від бі­ди, усвідомили справжню цінність лю­дського життя та здоров’я.
Схожі новини:

Представляємо вашій увазі 25 безцінних порад, які допоможуть...
16 травня керівники трьох найбільших обласних музеїв повідомили журналістам...
Російська співачка Глюкоза не перестає дивувати формами свого...
Напевно ви не раз бачили чарівні фотографії модних...

By Турій Роман 2 Сер, 2015 18:50


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +