Рятувальники розповіли про свою службу вихованцям авіатабору

By Турій Роман 2 Сер, 2015 18:50

Рятувальники розповіли про свою службу вихованцям авіатабору

Схожі публікації

Загрузка...

В дитячо-юнацькому вишкільному таборі «Чота крилатих», що у мальовничому селі Луквиця Богородчанського району, побували у гостях  працівники У ДСНС в області

  Рятувальники розповіли  про специфіку професії рятувальни­ка, яка вимагає мужності та фізичної ви­т­ривалості, адже доводиться пра­цю­вати в екстремальних умовах, ризикуючи власним здоров’ям, а то й життям.  Також діти дізналися  про випа­дки пожеж та інших надзвичайних ситуа­цій, які трапилися на терито­рії обла­сті, про діяльність «Народної служби порятунку 101», про три­вожні ви­їзди рятувальників на ліквідацію надзвичайних ситуацій та надання допомоги людям, котрі по­трапили в біду. Також їм нагадали основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебез­пе­чних предметів, користуванні еле­ктро- та газо­ви­ми приладами,  ря­тувальники не ом­инули увагою і небезпеки, пов’я­за­ні з проведенням літніх канікул.

 А потім розпочалося найцікаві­ше: демонстрація  пожежно-ряту­ва­­льного спорядження та обладна­ння, а також бойового одягу, яким рятувальники користуються під час гасіння пожеж і надання допо­мо­ги  на водних об’єктах, у горах.

Велику цікавість у дітей викли­кав виступ гірських рятувальників, які продемонстрували їм своє обладнання, а також розповіли про спе­цифіку порятунку людей в гір­сь­­кій місцевості та на гірських  шви­дкоплинних річках, продемонструвавши свою розповідь практичними діями. Не менш цікавим було ознайомлення із піротехніками, адже знешкодження вибухонебезпечних предметів, які залишилися на території області з часів двох воїн, теж належить до робіт, пов’язаних з ризиком для життя, і вимагає  зосередженості, мужності і високого професіоналізму.

  Під час цієї зустрічі рятуваль­ни­­ки не тільки розповідали про специфіку пожежно-рятувальної служби, а й відповідали на різноманітні запитання, адже дітей цікавили  всі то­нкощі професії, а та­­кож те, в яких вищих  навчальних за­кладах мо­жна отримати відповідну освіту. Тож самі діти зізнаються, що вони ді­зналися багато цікавого і корисного, і по-новому відкрили для себе професію рятувальника. Також діти краще зрозуміли  всю ва­жливість дотримання правил безпеки життєдіяльності, дізналися, як вбе­регти себе і оточуючих від бі­ди, усвідомили справжню цінність лю­дського життя та здоров’я.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Десятки людей на борту Airbus А320 були травмовані,...
Дитина з двома головами народилася в Бангладеш. Немовля,...
Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан взяла участь...
Символи Великодня – це писанки, паска, верба. У...

By Турій Роман 2 Сер, 2015 18:50


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +