Розглянуті усі пропозиції до проекту нової редакції Статуту міста

By Турій Роман 17 Бер, 2015 20:40

Розглянуті усі пропозиції до проекту нової редакції Статуту міста

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

В Івано-Франківській міській раді відбулось засідання експертної групи з розробки нових проектів Статуту територіальної громади міста та Положення про місцеві ініціативи у місті Івано-Франківськ.

Впродовж місяця часу мешканці міста Івано-Франківська обговорюють проекти Статуту територіальної громади міста та Положення про місцеві ініціативи у місті Івано-Франківськ.

Оприлюднені на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради проекти документів були предметом дискусій чималих зустрічей та коментарів місцевих експертів та мешканців міста.

Після одного місяця громадського обговорення проектів та відкритої презентації мешканцям міста, яке відбулось 4 березня, експертна група обговорила усі висловлені пропозиції.

В основному пропозиції які надійшли до експертно-аналітичного відділу Івано-Франківської міської ради повторюються. Більшість оцінок ініційованих змін є позитивними та схвальними, адже вони торкаються розширення прав управлінської участі жителів міста.

Під час аналізу пропозицій експертна група прийняла рішення більшість із них врахувати так як основна мета розробників документів узгодити їх із громадськістю.

Зокрема робочою групою враховане побажання іванофранківців знизити необхідну кількість підписів під нормою місцевої ініціативи з пропонованих 300 до 200. Таким чином ця норма дозволить жителям малих кварталів чи вулиць міста самостійно ініціювати проекти рішень на розгляд депутатів міської ради.

Також експертами врахована пропозиція Громадської мережі ОПОРА, яка стосується встановлення чіткої процедури звітування міського голови, депутатів міської ради та органів виконавчої влади міста перед територіальною громадою міста.

Після цього засідання запропоновані зміни будуть вміщенні у тексти документів та направлені на розгляд депутатським комісіям.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 17 Бер, 2015 20:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +