Росія планує навчитись вимикати рунет від світової мережі. Як Північна Корея

By Вадим Войтик 19 Вер, 2014 13:23

Росія планує навчитись вимикати рунет від світової мережі. Як Північна Корея

Схожі публікації

Loading...

Роботу російського сегмента мережі інтернет в надзвичайних ситуаціях обговорюватимуть в понеділок, 22 вересня, на нараді Ради безпеки Росії за участю президента Володимира Путіна. 

У підсумку планується прийняти кілька рішень, зміцнювальних суверенітет російського сегменту всесвітньої мережі. Так, може бути введений особливий порядок управління інтернетом, який передбачає можливість відключення Росії від глобальної мережі.

Тестування, проведені Мінкомзв’язку, показали, що рунет вразливий. Зараз обговорюються заходи по мінімізації ризиків, в тому числі і можливість тимчасового відключення рунета від зовнішнього світу, підтвердив співробітник спецслужб.

Про постійне відключення доступу до міжнародної мережі мови не йде. Однак російські оператори повинні будуть налаштувати обладнання так, щоб у разі надзвичайної ситуації російський інтернет можна було оперативно відключити від глобального.

Надзвичайною ситуацією можуть вважатися як військові дії, так і, наприклад, серйозні протестні виступи всередині країни. Російські ЗМІ нагадують, що в 2011 році під час заворушень в Єгипті місцева влада відключили інтернет і стільниковий зв’язок у всій країні.

Друга ідея, яку обговорять чиновники, – передача державі функцій адміністратора доменів, які нині виконує громадська організація – Координаційний центр національного домену мережі інтернет (КЦ). Цим може зайнятися Федеральне агентство зв’язку (Россвязь), підлегле Мінкомзв’язку.

До ради КЦ входить представник міністерства, але чиновники хочуть контролювати всю систему розподілу доменних імен в рунеті цілком, заявив один з джерел газети.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков підтвердив, що на понеділок заплановано оперативна нарада членів Ради безпеки, однак не уточнив, які питання там обговорюватимуться.
Схожі новини:

У Бангкоку відкрили алюмінієве кафе в дусі мінімалізму.
Корпорація Microsoft планує скасувати бренд Nokia при наступному випуску продукції фінської компанії...
Російська соцмережа ВКонтакте до кінця 2016 року запустить...
Російська програма освоєння далекого космосу передбачає здійснення пілотованого...

Loading...
By Вадим Войтик 19 Вер, 2014 13:23


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +