Рейдерство у Карпатах — сумний досвід одного готелю

By Турій Роман 3 Лют, 2016 17:11

Рейдерство у Карпатах — сумний досвід одного готелю

Схожі публікації

Loading...

В редакцію “Галки” звернулася Вікторія Нікітченко – бенефеціарний власник готелю “Піги”, що в селі Татарів у Карпатах.

У своєму листі вона розповіла про ситуацію навколо готельного комплексу. Наводимо текст звернення без змін.

“Рeйдeрство в Україні – цe явищe, про якe знають практично всi, кожeн другий громадянин можe бeзпомилкoвo визначити спoсoби та метoди, якими кoристуються рeйдeри. Розпoчинається всe з провeдeння загальних збoрів учасників тoвариства на яких, як правилo, змiнюють кeрівництвo підприємства, і як наслідoк – силoве захoплeння пiдприємства. Нестабiльнiсть в державi, свiтова eкономічна криза, нeдосконалість закoнoдавства привoдить до різкoгo збільшeння кількoсті рeйдeрських захoплень. На сьoгoднi, ситуацiя в нашiй країнi нагадує епоху перебудoви. Різниця лишe в тoму, щo тoді герoями виступали бритoгoлoвi братки, а сьогоднi їх мiсце зайняли люди в пoгoнах та так звані впливові люди, які діють негласно і зазвичай, не обіймають формальних посад з такими повноваженнями. Нажаль, в Українi тема рейдeрських захoплeнь набула рoзмаху епiдемiй, яку навіть з вірусом грипу порiвняти не можна. Корпоративна суперечка – ось, що потрібно рейдеру для успiшного захoплення товариства.

У вересні 2015 року відбувся цинічний рейдерський захват приміщення Готелю «Піги», що розташований в урочище Піги Івано-Франківської області. Зухвалому захопленню Готелю «Піги» передували корпоративні судові провадження. Рейдерська атака була здійснена учасником ТОВ «Готель Піги», спірна частка якого становить лише 30 %. За участю невідомих осіб здійснено фізичне захоплення приміщення готелю, відсторонено директора від виконання обов’язків, змінено персонал готелю.

В цей же день учасник без повідомлення власника готелю, провів загальні збори, на яких самовільно здійснив перерозподіл часток, визнавши себе повним власником товариства та призначивши себе на посаду директора, без проведення будь-яких реєстраційних дій.

В результаті цього здійснено захоплення Готелю “Піги” і не дивлячись на протиправні підстави проведення цієї процедури, загарбники продовжують утримувати захоплений готель за допомогою невідомих осіб, здійснюючи незаконну господарську діяльність. І нажаль, Феміда закриває на ці всі речі очі, і виносить рішення завідомо не правосудні та які грубо порушують законодавство.

Але в цій бочці дьогтю, знайшлася і ложка меду. На наші неодноразові звернення за ініціативою Надвірнянської місцевої прокуратури Яремчанським відділенням Надвірнянського відділу поліції ГУ Національної поліції в області порушене кримінальне провадження по даному факту, на сьогодні триває досудове розслідування. Зі свого боку, ми теж не сидимо склавши руки, оскаржуємо всі незаконні рішення нових власників, і віримо, що Україна правова держава, і норма закону для всіх на першому місці.

І наостанок – керівництво готельно-ресторанного комплексу “Піги” заради вашої безпеки інформує споживача про те, що підприємство на даний момент господарської діяльності не здійснює. Поки триває слідство, і правоохоронні органи намагаються встановити істину, не дозвольте шахраям Вас ошукати та зіпсувати відпочинок!”, – пише Вікторія Нікітченко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Проект державного бюджету на 2018 рік буде представлений...
Нова банкнота достоїнством 10 євро надходить в обіг...
В Україні відтермінували введення обмеження на безподаткові пересилання...
Лише до кінця 2014-ого діють пільги для видання...

Loading...
By Турій Роман 3 Лют, 2016 17:11


Загрузка...

  1. Ростислав Лютий 2, 18:25

    Ага! Надійся…- дурний думкою багатіє…- дякуй, що живою лишили. Законність і справедливість можливі, тільки не в нашій країні…принаймі, поки керує жидівня під піндосівським наглядом порядку не буде точно..і це ще квіточки..

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +