Революція в Україні завершиться тоді, коли країна наповниться українським змістом, – політик

By Борис Марія 17 Сер, 2015 21:14

Революція в Україні завершиться тоді, коли країна наповниться українським змістом, – політик

Схожі публікації

Загрузка...

16 серпня в Івано-Франківську відбувся ідеологічний вишкіл для представників обласної організації ВО “Свобода” та всіх охочих прихильників націоналістичної ідеології.

Захід ініційовано Інститутом політичної освіти ВО “Свобода” на виконання рішення Політради партії та є важливою складовою внутрішньопартійної ідеологічної роботи.

Заступник голови ВО “Свобода” з питань ідеології Олександр Сич поспілкувався з присутніми та охарактеризував ідеологічні засади націоналістичної ідеології. Також, він обґрунтував суть поняття “нація”, значення національної ідеї, подав власне обґрунтування національної революції, яка, на переконання науковця, не є завершеною.

Чималу увагу націоналіст приділив й аналізу “Програми захисту українців” та етапам розвитку ВО “Свобода” в розрізі завдань і викликів, що стояли перед Українською державою на різних етапах державотворчих процесів.

Як відзначив свободівець, і націоналізм, і лібералізм, й інші політичні ідеології у своїй основі відрізняються основоположною ідеєю, на основі якої і розвивається та чи та політична течія. Для націоналізму такою центральною категорією є нація, її добробут та органічний розвиток.

“Націоналізм не є ідеологією маргінальних народів, як це сьогодні намагаються зобразити окремі політичні діячі, а передусім продуктом політичної культури Європи. А український націоналізм не суто галицьке явище, адже його духовні та організаційні витоки лежать у Великій Україні. Націоналізм – це не шовінізм, а тим паче не фашизм і нацизм. Між ними є кардинальна різниця”, – пояснив політик.

Також “свободівець” роз’яснив присутнім різницю між етнічною та політичною нацією, відзначивши, що остання загрожує українцям денаціоналізацією.

“Етнічне трактування нації – це визначення її за походженням і духовними цінностями. Політичне трактування – це приналежність всіх без винятку громадян, незалежно від походження, до нації. Тобто, за таким визначенням, всі, незалежно від походження, є українцями. Політична нація – це дуже зручний інструмент для денаціоналізації українців. Але вона загрожує національним основам Української держави. Навпаки, якщо на українській землі українцям буде комфортно, то всім іншим теж житиметься добре”, – впевнений Олександр Сич.

На переконання екс-віце-прем’єр-міністра, Українська держава у своєму розвитку має пройти три етапи – визволення, становлення та розвиток. Наразі Україна знаходиться на другому із них. Відтак, про завершеність національної революції говорити зарано. Це – перманентно триваючий в українських реаліях процес. Вона завершиться одночасно із наповненням Української держави українським змістом. Відтак, коли це відбудеться, націоналісти повинні бути готовими стати в авангарді цього процесу та взяти відповідальність за стан справ в країні.

Читайте також: Сила будь-якої партії в тому, що вона розуміє, де були прорахунки та працює над ними, – головний “свободівець” у Франківськ.

Інформує прес-служба ВО “Свобода”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом масового харчового...
Депутат обласної ради Володимир Олійник облився крижаною водою...
В Мережі з’явилося кілька патріотичних демотиваторів із українськими...
У шведському Естерсунді завершився перший етап Кубка світу...

Loading...
By Борис Марія 17 Сер, 2015 21:14


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +