Регбісти «Роланду» змагатимуться за звання чемпіона Вищої ліги

28 Oct, 2014 15:25

Закінчились ігри у групах вищої ліги чемпіонату України з регбі. Свій останній матч івано-франківський «Роланд» провів в Ужгороді проти місцевого університету.

Незважаючи на те, що результат гри вже не впливав на турнірне становище жодної з команд, оскільки «Роланд» завчасно зайняв перше місце у групі, а закарпатці закріпились на третьому, суперники були налаштовані на гру «без піддавок»: ужгородці виступали перед своїми земляками, а тому хотіли показати себе з найкращої сторони.

З початку гри господарям вдалось вести рівну гру проти лідера групи, більше того, вони мали дві можливості відкрити рахунок із штрафних, але підвела неточність при їх виконанні. Дальші події розвивались за сценарієм гостей з Івано-Франківська, які чотири рази побували у «місті» господарів і завершили перший тайм на свою користь з рахунком 22:0.

У другому таймі «Роланду» вдалось збільшити свою перевагу і довести гру до перемоги переконливої перемоги 54:5. Цього разу свій внесок у виграш зробили вісім гравців з Прикарпаття: три «спроби» на рахунку капітана команди Віталія Кузнєцова, по два рази відзначились Володимир Хлібкевич, Олександр Лучко та Назар Карач і по разу Володимир Притуляк, Андрій Мандрик і Тарас Ткачук, а Павло Калитка двічі успішно пробив «реалізації».

Здобувши шість виграшів у шести іграх в групі А, «Роланд» зайняв перше місце і у двох іграх з переможцем групи Б одеською «Академією» розіграє звання чемпіона України серед команд вищої ліги. Перша гра відбудеться в Івано-Франківську 2 листопада на стадіоні ім.. Героїв-пожежників.