Разом з «ОсвітаПоль» європейська освіта – реальність для кожного

By Турій Роман 17 Лис, 2015 14:10

Схожі публікації

Загрузка...

Починаючи з 2003 року Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» виконує важливу та дуже відповідальну місію – допомагає українській молоді отримати якісну престижну європейську освіту.

За роки своєї діяльності Програма активно працювала над створенням широкої освітньої пропозиції, яка б могла задовольнити потреби кожного абітурієнта, враховуючи його здібності, вподобання та фінансові можливості.

Як результат – офіційна співпраця з 40 кращими вищими закладами Польщі, понад 1550 спеціальностей на вибір та безцінний авторитет польського академічного середовища.

Підтвердженням авторитету серед польських освітян є офіційна угода про співпрацю з найвищим освітньо-науковим органом Польщі – «Польською Академією Наук», а також Сертифікат якості «Study in Poland» від Польського Освітнього Фонду «Perspektywy».

А от прихильність української молоді до «ОсвітаПоль» засвідчує велика кількість учасників Програми – понад 3000 студентів. І не дивно, адже співпраця з «ОсвітаПоль» є запорукою обов’язкового вступу абітурієнтів до обраних вишів-партнерів Програми та гарантією правильного і вчасного оформлення всіх необхідних документів.

Та найбільше, чим пишається «ОсвітаПоль», на чолі з засновником та генеральним директором програми Сорокою Русланом Олександровичем, – це комплексна підтримка студентів у Польщі з програмою «Студент-ассистент». Ця всеосяжна допомога для учасників Програми, які знаходяться за межами рідної країни без батьків та знайомих, за допомогою розвиненої мережі координаційних центрів, які вирішують юридичні, освітні, медичні та побутові проблеми, що можуть виникнути протягом навчання.
Освіта в Україні має свої особливості та недоліки, але завдяки «ОсвітаПоль» українським абітурієнтам відкриваються нові горизонти і перспектива на майбутнє – якісна освіта в Польщі європейського зразка. Переваги польської вищої освіти очевидні.
1. Якісна європейська освіта згідно з міжнародними стандартами, диплом, який дійсний в ЄС, Україні та інших країнах (США, Австралія).
2. Територіальна близькість наших країн дозволяє відносно легко і швидко дістатися на машині, автобусі, поїзді чи літаку.
3. Подібність польської і української мови дозволяють вже за місяць інтенсивних курсів володіти достатнім рівнем знань.
4. Швидка адаптація в новій країні завдяки спорідненості наших культур і релігій.
5. Доступна вартість навчання – щорічна оплата за навчання починається від 750 євро на рік.
6. Відкрита Шенгенська зона. Польща – країна Євросоюзу, тому польські студенти мають можливість вільно подорожувати країнами ЄС, стажуватися і підробляти. Також це перспектива отримання польського громадянства.
7. І найголовніше – польський диплом – це запорука перспективної роботи та кар’єрного зростання не тільки в Україні, але й у країнах ЄС.
Крокуйте в майбутнє впевнено, разом з якісними знаннями, польським дипломом європейського зразка та надійним партнером Польсько-українською програмою «ОсвітаПоль»!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

З 25 грудня 2014 року по 18 січня...
Як зробити дешевий і надійний чехол для телефона,...
Членкиня ВО “Свобода” Ірина Фаріон розгромила тест зовнішнього...
Міністерство освіти і науки назвало найбільш та найменш...

Loading...
By Турій Роман 17 Лис, 2015 14:10


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +